Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleimet nevén szólító...

Szüleimet nevén szólító gyermek, ez normlis!?

Figyelt kérdés

Szevasztok, van egy unokatestvérem ki anyját apját nevén szólítja, pl: Marika, hol van már a rahadt kávé, vagy


Zolika (apja) ,mondtam már hogy ne adj a papagájnak kenyeret, kikészül tőle az epéje stb.


Normális ez??? Szerintem tök felháborító, tök szemtelenség



#gyerek #kapcsolat #szülő #nevén szólított
2019. szept. 4. 07:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
Hallottam már ilyet, nekem fura volt. Mert az, hogy életem egyik legfontosabb embere egy kivételes néven szólít: anya, az nekem egy hatalmas ajándék. Nekem ez kiváltság, nem akarnám elveszíteni.
2019. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%
Szoktatás kérdése, én nem szeretném így szólítson gyermekem, de ismerek olyan családot ahol bogárnak becézték az anyukát, és a gyerek is így szólította, szólitja a mai napig, 40 éves már a gyerek ! Förtelmes , számukra meg teljesen természetes !
2019. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ismertem egy autista kisfiút, aki mindenkit a keresztnevén szólított, még a nagymamát is. Náluk ez volt a normális. Az általad említett esetben a keresztnév használata már csak kiegészítés, a probléma a stílussal, és a tiszteletlenséggel van.
2019. szept. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Yoda m. ***** válasza:

Minden csak szokás kérdése... Ki, mit és hogyan szokott meg egy családon belül.

Párom családjában például a Mamának két gyermeke közül a fiú tegezi anyukáját... mondjuk így:

- Szevasz, anya. Mit szeretnél mondani? - A lány testvére pedig magázza:

- Csókolom, anya! Mit szeretne mondani? -

Ez nem furcsa? Nekem pl. igen, de ez van.


Az ERŐ legyen Veletek!

2019. szept. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!