Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Merjem elmondani anyunak,...

Merjem elmondani anyunak, hogy idősebb a barátom?

Figyelt kérdés
19vagyok otthon lakok még. A barátom 41 éves. Merjem elmondani neki vagy majd ha komolyabb a kapcsolatunk?
2019. szept. 6. 07:14
1 2
 1/14 jdfGabrella ***** válasza:
43%
Ez annyira undorító!!
2019. szept. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy miért?
2019. szept. 6. 07:35
 3/14 anonim válasza:
72%
Ha még 30-35 lenne azt lenyelné az ember,de a 41-et már túl soknak tartom.
2019. szept. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
43%
Egyàltanán nem undorító! Én is az idősebb férfiakat szeretem! 14 évesen 25 éves pasim volt én is féltem elmondani anyumnak, de mivel a szüleim nagyon elfogadóak és kedvesek így semmi gond nem volt belőle, elfogadták mindketten! Most én 25 vagyok, a korombeli fiúk soha nem érdekeltek! Ha olyan a kapcsolatod anyukáddal akkor nyugodtan mond el neki, ha pesig nem érzed úgy, hogy ő ezt megértené akkor várj még vele! :)
2019. szept. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
66%

"Merjem elmondani neki vagy majd ha komolyabb a kapcsolatunk?"


Ugye tudod, hogy azzal a pasival sose lesz komolyabb a kapcsolatod?

Ha rád un keres egy másik fiatal lányt akivel szexelhet, téged meg ott hagy a pics.ába.

2019. szept. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Max felcsinál de te tudod.
2019. szept. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Az én volt barátnőm 16. volt, én 42. Először ellenezték, de ahogy megismertek, és látták rajtunk mennyire szeretjük egymást teljesen elfogadtak. Együtt is laktunk. 3. évig voltunk együtt.
2019. szept. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább várj még egy kicsit, hogy egyáltalán mit akar tőled, mi lesz belőle. Bár véleményem szerint ez már akkora különbség, hogy szexnél lehet nem lesz semmi probléma, de mivel a lánya lehetnél, az már egy akkora generációs különbség, hogy több a valószínűsége annak, hogy kapcsolatként nem fog működni az egész, mint hogy működne.
2019. szept. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Elgondolkodtál már, hogy az ilyen férfinak mi baja lehet, amiért kislányokkal kezd, ahelyett, hogy felnőne? 30-35 évesen még azért csak csak meg lehet érteni, hogy nem vágyik még a békés biztonságra, de 41 évesen már valami baj lehet, ha nem a nők érdeklik.

Mondjuk az is lehet, hogy amúgy sok pénze van vagy nagyon jól néz ki, és kihasználja, hogy nem kell komolyan felelősséget vállalnia semmiért és senkiért. Mondjuk ez sem egy szimpatikus hozzáállás. Vagy elvált, gyerekes pasi, aki így éli ki a "bezártságot"?

19 évesen még nagyon nem biztos, hogy a véglegessel vagy, valóban, érezd jól magad, meg minden, de marha nagy igénytelenségre vall, ha valaki nem az "igazit" keresi, hanem csak az átmeneti élvezeteket. Ebben lehet, hogy én vagyok túl szentimentális.

Mi van, ha 2 év múlva gyereket akar? Ha együtt lesztek még. Te az egyetemet sem fejezed be, munkatapasztalat nulla. Vagy, ha majd 28-30 évesen te akarnál, de neki meg már nem olyan egyszerű semmi sem deréktól lefelé.

2019. szept. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
Azért egy 20as sráccal jobb a szex 40 felett már nem áll fel úgy és van helyzet majd romlik, prosztata problémák és társaik...
2019. szept. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!