Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Merjem elmondani anyunak,...

Merjem elmondani anyunak, hogy idősebb a barátom?

Figyelt kérdés
19vagyok otthon lakok még. A barátom 41 éves. Merjem elmondani neki vagy majd ha komolyabb a kapcsolatunk?
2019. szept. 6. 07:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
12%
10. Ez teljesen egyén függő! Én 46. évesen is bírom 7-8 órán keresztül.Volt egy csaj akivel reggel 8.-tól du. 4.-ig szeretkeztünk. A volt barátnőmmel is szinte minden nap, és nem csak egy menet volt. 7. voltam.
2019. szept. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%

Én a te helyedben még várnék ezzel.Egyáltalán nem biztos,hogy komoly kapcsolat lesz ebből.

Gondolj bele,az apád lehetne.Az is lehet,hogy nemsokára megismersz egy korban hozzádillő srácot.

2019. szept. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
68%

Mondd el bátran! Legfeljebb kihajítanak otthonról és költözhetsz Hozzá. :D

Viccet félretéve, Te ismered a Szüleidet, Neked kell tudnod, mennyi az a korkülönbség, amit még elviselhetőnek tartanak.

2019. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
4 0 evesen elik a pasik a fenykorukat a nok meg.20 evesen ez van!
2020. szept. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!