Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy győzzem meg anyukámat...

Hogy győzzem meg anyukámat hogy újra összejöjjön apukámmal?

Figyelt kérdés
Apukám sok alkoholt ivott, ezért váltak el. Hogy győzzem meg anyukámat hogy fogadja vissza(apukám már tiszta, nem iszik)
2019. szept. 7. 12:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy és ne erőszakoskodj és ne zsarolj!

Anyukád már "nagy kislány" majd eldönti, hogy kell e neki ez az ember, vagy sem.

De te attól még szeretheted és tarthatod a kapcsolatot apukáddal, gondolom ez nincs megtiltva.

2019. szept. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
32%
Azért szép lenne egy ilyet látni.
2019. szept. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy, drága. Szép tőled, és mondhatod neki, hogy te ezt szeretnéd, de ez az ő döntése kell, hogy legyen teljes mértékig. Vannak olyan sebek az életben, amiket talán megbocsáthatunk, de még akkor sem biztos, hogy készek leszünk valaha is visszamenni az illetőhöz.
2019. szept. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Sehogyan, ez nem így működik, ne erőltesd rá anyukádra azt, amit nem akar.


Ha anyukád nyitott rá és édesapáddal nincs haragban, megpróbálhatod vele megbeszélni, hogy néha szervezzetek közös programokat ahol mindkettejükkel lehetsz. Ne győzködd, kérd meg kedvesen, magyarázd el neki, hogy sokat jelentene neked. Ha nem akarja ne erőltesd rá. Neked is csak rossz élmények születnének belőle ha folyton marnák egymást a jelenlétedben, vagy akár egymás háta mögött, a nem kívánatos találkozások miatt.

Abból ítélve, hogy tudod, hogy apukád tiszta, tartod vele a kapcsolatot, ez maradhat így akkor is, ha a szüleid nem akarnak egymással kapcsolatba lépni.

2019. szept. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem erőszakoskodok, tudom hogy ez nem rajtam múlik. Csak én nem tudom milyen egy családi program például. Hiányzik, hogy újra egy család legyünk.
2019. szept. 7. 13:01
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi hogy ezt kell írnom.de már soha nem lesztek 1 család.egy váláshoz sok lelki seb kell,főleg olyanok amiket már nem lehet rendbe hozni
2019. szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy! Anyukád legjobb döntése volt, hogy elvált!!
2019. szept. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%

Ne szólj bele mások magánéletébe!


Te örülnél, ha anyád azt mondaná, hogy újra randizzál a volt barátoddal aki piázott (esetleg megcsalt, vagy megütött)?

2019. szept. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Attól még nekem nagyon hiányzik hogy újra egy család legyünk😭
2019. szept. 7. 13:36
 10/30 anonim ***** válasza:
89%
Elhiszem, hogy hiányozna, de ebben a formában rohadtul önző dolog ilyet kérni. Anyukád érzései nem számítanak? Miből gondolod, hogy ha összejönnének ti valaha is "boldog család" lennétek? Vagy úgy is kéne viselkedni mindenkinek ahogy te elképzelted? Apád sem lehet egy nagy családcentrikus, ha a pia kedvéért hagyta veszni a családját. Különben leszokott volna míg együtt voltatok. Inkább próbáld meg elfogadni a helyzetet. Arra sincs semmi garancia, hogy apád igazat mond vagy, hogy nem kezd ismét piálni.
2019. szept. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!