Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukam miert viselkedik ugy...

Anyukam miert viselkedik ugy mint egy 20 eves? :D

Figyelt kérdés

Neha elegge tud zavarni es sokkal jobban orulnek neki ha atlagos lenne. Mukormot csinaltat maganak, pothajat rakat fel maganak, minden heten uj ruhakat vesz maganak de elegge csicsasakat (hozzateszem h en mindig mondom neki hogy hadd kaphassak pulcsikat mert kb 2-3 eve ugyanazokat hordom de o mindig mondja hogy van egy csomo...) csiponadragokat hord...

Es a viselkedese is.. Allandoan tancikal, meghall egy zenet elkezdi riszalni magat.. Mar az osztalytarsaim elott is egonek erzem ot neha. Ezen hogy lehet valtoztatni/miert viselkedik igy?


2019. szept. 8. 10:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%
Nem arról beszélek, hogy az ilyen nők lépnek félre. Hanem arról, hogy az ilyen anyák szoktak rivalizálni a lányukkal ki a vékonyabb, ki keres jobban, kinek néz ki jobban a párja...
2019. szept. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplan elvezni akarja az eletet es élni. Plusz vegre van ideje sajat magara most, hogy te mar nagyobb vagy. Amíg ennyirol van szó amit leirtal jól teszi egeszsegere!
2019. szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
11: ez is hülyeség, pont a megkeseredett, besavanyodott nők szoktak féltékenyek lenni mindenkire.
2019. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%

Manapság semmi sincs szinte korhoz kötve.

A műkörmöt és hajat nem értem... Miért ne lehetne? Mi a baj a táncikálással? A ruhát szerintem eltúlzod.

Örülj neki, hogy fiatalos anyukád.

Majd 40 évesen rájössz, hogy nem kell még magad temetni. Sőt!

40 évesen már van annyi tudása-tapasztalata-önbizalma, hogy úgy éljen ahogy neki tetszik. Ezzel nem bánt senkit.

Te viszont tini vagy, a legborzasztóbb, legnehezebben tolerálható korosztály.

Majd felnőttként erre is rájössz.

2019. szept. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs anyukádnak föként a táncolásal ,pothajat nem értem ,de én is táncolok néha nyilvánosan is ,meg itthon is .
2019. szept. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hat okes akkor meg probalok orulni hogy ilyen fiatalos az anyukam :D De amugy meg mindennel jobban szeretem<3 Csak ezek neha zavaroak:D
2019. szept. 8. 20:02
 17/19 anonim ***** válasza:
90%
Hát ez inkább személyiség. Ő ilyen bohókás. Gondolom extrovertált, tele energiával 🙂
2019. szept. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
6%
ez tipikus jelenség,pánik hogy öregednek,ha férjük van 99%-a félrelép a férje mellett egy huszon évessel,nem birnak ilyenkor az ösztöneiknek parancsolni,ezen én is átestem tapasztalatból irok.
2019. szept. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem "úgy viselkedik, mint egy húszéves", hanem úgy, mint egy extrovertált ember. Az egyéniség nem korfüggő. Van, aki ötvenévesen is ilyen, van, aki húszévesen se, elég hülyeség, hogy huszonévesen ez az elvárt viselkedés, negyvenévesen meg máglyára való vele az ember.
2019. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!