Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális, ha néha eszembe...

Az normális, ha néha eszembe jut mit kezdenék az örökséggel?

Figyelt kérdés

Ha pl. szülő/nagyszülő meghal.

Már 60 körül vannak. De még fiatalok.


Befektetni akarok, most is lenne fölös ingóság/vagyon amit szerintem érdemes lenne megforgatni. De ők semmibe nem akarnak belekezdeni.


Ilyenkor normális, ha eszembe jut, hogy ha ők nem lesznek én fogok belőle vállalkozni/befektetni stb?



2019. szept. 9. 13:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
52%
Örökölni adósságot is lehet ám...!!!
2019. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
94%
Akkor nem kell elfogadni az örökséget utolsó.
2019. szept. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
68%
És kérdező, az hogy ennyit látsz a szüleid esetleges halálából, hogy majd mit kezdesz az ő pénzükkel, nem normális.
2019. szept. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
69%

Tapasztalat nélkül mégis hogyan fektetnél be? Kb addig tartana az a pénz, mintha szétosztanád a Blahán karácsony előtt...

Értelmes ember magára fordítja az örökséget, tetőcsere, épületbővítés, talán még egy autó csere ha mondjuk egy régi kiszolgált szar van az ember alatt, akkor elfogadható.


Ha magad nem tudod megteremteni a vállalkozáshoz kellő tőkét, akkor ingyen pénzzel sem fogsz sikerre jutni, mert benyeli az egészet, hozzáértés híján.

2019. szept. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
58%
Merre halad a világ, te már élve temetnéd a szüleidet!
2019. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
57%
Ezek után egyre jobban megértem azokat, akik nem akarnak gyereket!!
2019. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
87%

Agyadra ment a Drága örökösök?


Ne nagyon reklámozd, ha nem akarod, hogy a családod kitagadjon és a befektetéseidhez a tőkén keresd meg magad.

2019. szept. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
42%
Pfuu nekem is sokszor eszembe jutott...főleg úgy hogy gyerek koromtol sorba haltak meg a rokonok.Szülő,nagyszülők..viszont sose kaptam semmit,míg mások aranyokat,műszaki cikkeket,butorokat,pénzt kapott en megkaptam mamàm ruháit..16-17 évesen..reális..másik nagyszüleim..onnan lett volna egy kisebb ház rész,de mivel nekem már volt házam akkor,neki ajándékozta m tesomnak had bolduguljon.Most is öröklöttem volna egy kis Kp
2019. szept. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
42%

Elküldte,

Folyt..kp t a fogaim megcsinaltattam bolna belőle,de nagyapám elprosizta az örökséget.Szóval sose semmit nem örököltem igazán.

2019. szept. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
69%
A nagyapád nem elprostizta az örökségedet, Hanem elköltötte a SAJÁT pénzét. Hú mennyi haszonleső van aki azt várja hogy meghaljon a rokona.
2019. szept. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!