Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális, ha néha eszembe...

Az normális, ha néha eszembe jut mit kezdenék az örökséggel?

Figyelt kérdés

Ha pl. szülő/nagyszülő meghal.

Már 60 körül vannak. De még fiatalok.


Befektetni akarok, most is lenne fölös ingóság/vagyon amit szerintem érdemes lenne megforgatni. De ők semmibe nem akarnak belekezdeni.


Ilyenkor normális, ha eszembe jut, hogy ha ők nem lesznek én fogok belőle vállalkozni/befektetni stb?



2019. szept. 9. 13:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Normális ha néha ezen gondolkodsz. Viszont az már szemétseg ha a halálukat kívánod.

Ha a nagyszüleid meghalnak akkor a nagyszüleid gyereke(i) lesz(nek) az örökösök feltéve hogy nincs végrendelet vagy az ingóságok átírása nem történt meg. Ha a nagyszüleid gyeteke örököl (valamelyik szülőd) akkor az örökségedhez meg kell várnod az ő halálukat is.

2019. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
89%

#20

83 évesen egy 27 éves cigany kurv..al..igenis elprosizta.

2019. szept. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
39%

Szegény nagyapád pénzköltéseihez pont semmi közöd nincsen !!

Avagy sajnálod a pénzt a konkurenciától??

2019. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
45%
"83 évesen egy 27 éves cigany kurv..al..igenis elprosizta." Csakhogy az nem a TE örökséged volt, hanem a SAJÁT pénze. Jól tette az öreg, élvezte az életet!
2019. szept. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
89%
Igenis a mi örökségünk költötte el.Minek igérte nekünk.Nem mondok olyat amit kesobb nem tartok be.A temetési pénzét is elköltötte erre.De na..érezze csak magát jól az öreg!!Az unokák meg levannak szarva.De a temetést mi fizessük.(ha meg azt mondom hogy ezek utan nem fizetek akkor meg én vagyok a szemét mert szegény nagypapa.Aki szerint rendben van hogy elkurv.zza az összes pénzét az sem normális.
2019. szept. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!