Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám passzív dohányzásra...

Anyám passzív dohányzásra kényszerít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyám élettársa láncdohányos és telefüstöli a cigarettájával a lakást. Panelban lakunk, erkélyünk is van. De oda még véletlenül se megy ki cigizni, inkább az ablaktalan étkezőben cigizik, ami mellett van közvetlenül a szobám. Ha be van csukva az ajtó, akkor is bejön a füst. Közös szobám van az öcsémmel, így ha szellőztetni akarok nem engedi az anyám, mert "hideg van és tüdőgyulladást kapunk". A lakás többi részébe is ugyanemiatt az ok miatt tilos ablakot, erkélyajtót kinyitni. Ráadásul este kinyitja a szobánk ajtaját, hogy "jöjjön be levegő", de csak a füstös cigis levegő jön be, amitől köhögök és fulladozok. Ha szellőztetni merek, azonnal becsukja az ablakot és elkezd velem veszekedni. Azt szoktam csinálni, hogy amikor elmennek aludni kinyitom minden ablakot és szellőztetek. De ekkor is ha kijönnek veszekedés a vége. Egyetemre járok, így még nem tudok elköltözni sem. Mit tegyek?
2019. szept. 10. 08:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Mindennap mondjad az anyukádnak,hogy te fulladozol a füsttől.

Ha az abunkó élettársa nem akar kimennu,akkor vegyen légtisztitót,vagy legalább engedje,hogy szellőztessél.

2019. szept. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
86%
Szedjél az utcán kutyaszart, és dobd az ágyukba a takaró alá, mikor nem látják. Mikor észreveszik, közöld, hogy neked is szívnod kell a p_ö_csfej miatt a szart, szívják ők is.
2019. szept. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%
Ahelyett,hogy az anyád veszekszik veled, inkább a pasiját zavarná ki az erkélyre.Mégis miért kapnátok tüdõgyulladást,mert szellõztetve van a lkás?!
2019. szept. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Költözz el. A saját lakáodban azt csinálsz amit akarsz :-)
2019. szept. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Beszéltem többször ezzel a paraszttal, de nem hajlandó kimenni az erkélyre, és anyámat sem érdekli ez az egész, Őt nem zavarja, ha egész nap szívja a cigi füstöt zárt térben. Az volt a válaszuk, amikor megkértem hogy az erkélyen cigizzen hogy NEM. Itt "ez van, ha nem tetszik el lehet költözni". Ezért rendeltem egy Klarstein Tramontana levegő tisztítót 50 ezer ft-ért. Elvileg ez képes a dohányfüstöt is kiszűrni/megtisztítani.
2019. szept. 11. 06:49
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ritka nagy parasztok, teljesen jogos a kifakadasod. En is dohanyzom, de eszembe nem jutna bent cigizni, meg engem is zavar a fust, nemhogy egy nemdohanyzot... Kitartast kivanok a hatralevo idore, a levegotisztito jo otlet.
2019. szept. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
74%

Az én anyám elhagyta az ilyen élettársat. Megbeszélték,hogy leszokik,de nem akart, vagy tudott és mennie kellett. Anyám senki egészségét nem teszi kockára egy pasi miatt.Természetesen a sajátját sem.

Hihetetlen milyen emberek vannak...

Szellőztess és anyádat zárd ki addig.

2019. szept. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azt sem értem, miért kapnátok tüdőgyulladást 25 fokban...
2019. szept. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
80%
Szép kis anyád van,hogy a pasija többet ér, mint a saját gyereke.Micsoda zsarolás,hogy el lehet költözni, hihetetlen!
2019. szept. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
83%
Tedd azt,amit a #12 írt le. Megérdemelné az a paraszt!
2019. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!