Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám a barátnőmről és a...

Anyám a barátnőmről és a szexuális életünkről kérdezett, ettől én nem szoktam zavarba jönni, de nagyon furán kérdezett most, mire akarhatott rájönni? 21/F

Figyelt kérdés

Anyám, szokott róla kérdezni vagyis ilyen témáról, nem os szokott meghatni, mármint nem érzem magam zavarba viszont tegnap olyan kérdéseket tett fel, hogy mennyire keményen szoktam , meg hogy milyen pózokba, aztán elmondta hogy ő is szereti így meg úgy.

Az érzésem olyan volt mintha nem az érdekelte volna , hogy én hogy csinálom , hanem hogy ő elmondhassa saját véleményét. De nem tanítási szándékból.

Nem értettem ezt a -beszélgetést. És bocsi ha off a téma.



2019. szept. 10. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Beteg egy világ ez , az már biztos :(
2019. szept. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Fú hát nagyon beteg egy anyád van. Az enyém csak annyit mondott hogy védekezzek, meg megkérdezte hogy jó élmény volt e az első, de sosem faggatott ki részletesebben, engem meg pláne nem érdekelne az hogy neki milyen nemi élete van. Ez elég intim dolog. Mondom ezt úgy hogy 18 éves lány vagyok és olyan jó kapcsolatom van anyummal mintha a nővérem lenne.
2019. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Neki nincs senkije ugye?
2019. szept. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
62%
Az jutott még eszembe, hogy lehet próbálta előadni a lazát, hogy úgy érezd beszélhetsz ilyenről is vele, megbízhatsz benne és ha esetleg valami balul sül el pl. becsúszik a gyerek, elmerjétek mondani. Szóval lehet csak túltolta. Vagy tényleg nem stimmel vele valami. Ezt ennyiből nehéz megállapitani😃
2019. szept. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!