Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy anyám ne...

Mit tegyek, hogy anyám ne tudja meg ezt? 16l

Figyelt kérdés

Vannak problémáim, amiket nem akarok vele megbeszélni. Így is bolondnak tart. Végül arra jutottam, hogy amint lehetőségem lesz elmegyek a kollégiumi pszichológushoz, viszont az a baj, hogy erről bizonyos esetekben értesítik a szülőt, és félek, hogy nálam is ez lenne. Anyám meg még van győződve arról, hogy pszichológushoz csak bolondok járnak,vagy a másik variáció az, hogy milyen szégyen lenne, ha mások tudnák, hogy valami bajom van. Egyszóval kifejezte elég figyelmeztetően, hogy ne menjek. Nekem pedig azt hiszem szükségem lenne arra, hogy valakivel beszéljek szemtől szembe, szóval ezen már lehet nem segítene a lelkisegély vonal.


Szerintetek mit kéne tennem? 16l(októbeben 17 leszek, azt hogy mi bajom van itt nem részletezném inkább.)


2019. szept. 13. 20:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%

Én ki tanultam a pszichológiát. Ha szeretnéd,írd meg nyugodtan mi a probléma,hátha tudok segíteni.

Igaz hogy csak igy írásban,de nem kerül semmibe. Egy magán doki viszont elég drága. Lehet hogy nem akkora a probléma amekkorának érzed,a külvilág máshogyan fogadja mint te személyesen. De ez lehet forditva is,lehet hogy nagyobb a baj mint hitted. Mindenképp keress orvost ha te magad is ugy érzed. Én felajánlom hogy elolvasom a problémád és ha tudok segítek,esetleg adok tanácsot. De mindig légy pozitív,mindig van rosszabb az adott pillanattól. És mindennek 2 oldala van,egy jó és egy rossz. Attól függ milyen szemszögből nézzük. Szép estét

2019. szept. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
Menj el a pszichológushoz,az anyád nem fogja megtudni.Én is voltam annak idején.Ha azt mondod,hogy nem szeretnéd,hogy megtudja akkor nem tudja meg.Őket kötelezi a titoktartás.
2019. szept. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Menj el.

Nem bántásból, s piszkálódásból, de számomra felfoghatatlan, hogy 16 évesen pszichológus kell. Ebben a korban mi lehet az a hű de nagy probléma?

2019. szept. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

A papír nem minden. Egy igaz barát, lehet hasznosabb.

Az iskolai pszichológusok egy része meg... hagyjuk.

2019. szept. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

„kollégiumi pszichológushoz, viszont az a baj, hogy erről bizonyos esetekben értesítik a szülőt”


Ez így hazugság!

2019. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én ki tanultam a pszichológiát


Jajjjj.

2019. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, az iskolai pszichológusok nagy valószínűséggel értesítenék a szülőt. Egyszerűen az iskolák félnek a szülőktől, nem akarnak perrel fenyegetőzést, semmi bonyodalmat.
2019. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17, nem értesítik. Van, amikor kötelező, de akkor mindenkinek az, maszeknak, bárkinek.
2019. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem hivatalosan is a tudtukra lehet adni...ne legyünk naivak.
2019. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!