Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hagyjam, hogy észre vegye,...

Hagyjam, hogy észre vegye, vagy inkább ne? 17l

Figyelt kérdés

Venni akarok egy bizonyos fajta fehérneműt, de anyám szerintem ellenzi, legalábbis évekkel ezelőtt ez jött le. Mivel anya rakja be a mosást ezért feltűnne neki, hogy ott van, na meg a teregetéskor is. Viszont ha a koliba mosok magamra, akkor nem veszi figyelembe észre.

Nem tudom, hogy kiakadna-e, vagy sem, mert néha lehet vele normálisan beszélni, viszont ilyen jellegű dolgok soha nem jönnek szóba.


Szerintetek hagyjam, hogy észre vegye?17l


2019. szept. 15. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem igen. Nagy vagy már ahoz, hogy el tudd dönteni mi a kényelmes fehérnemű! Ha pedig szól érte akkor mond el, hogy ez kényelmesebb, illetve ez nem "üt át" (tanga) a nadrágon, és így nincs az a veszély hogy kicsúfoljanak
2019. szept. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Savlekotő ***** válasza:
60%
17 éves vagy ne anyu döntse el milyen bugyit vehetsz fel,attól h sok nő vallás sebesült meg eleve prűd (a legjobban megvannak sértve ha a normális férjük nőt keres máshol :) ) tök normális egy szexi fehérnemű egy 17 18 as nőnek is,mivel már nők,22 30 évesen is majd dugiszáljátok a bugyit tampont borotvát ahelyett h megmondanátok kerek perec h nektek tetszik ti hordjátok ti ezzel oldjátok meg a nehéz napokat ti szőrtelenítetek ,ők meg ne hordják a sátán bugyiját használjanak vattát menjenek strandra szőrösen, attól ti még önálló személyiségek vagytok,egy 17 már majdnem felnőtt jövőre szavazol de egy nevezzük nevén tangát nem mersz magadnak megvenni...
2019. szept. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Kit érdekel, hogy mi van a seggeden? Ne legyél már ennyire nyomoronc. Pisilés után egyedül törlöd meg, vagy arról is kiírsz kérdést?
2019. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Én anyuka oldalról szólok hozzá. Az hogy évekkel ezelőtt, tehát pl 12 évesen nem öráülnék ha a lányom tangát használna, nem egyenlő azzal h egy 17 évesnél egyáltalán érdekelne e. Számos dolog van amivben nem csak a szülő véleménye vátrltozhat hanem attól is függ, hány éves a gyerek.
2019. szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Megmondhatnád milyen fajta, nem ciki, úgy egyszerűbb lenne válaszolni. Ha tangáról van szó, lehet, hogy nem is kényelmes neked, de vannak olyan ruhák, amihez jobb azt viselni. Anyukádnak meg mondd meg, hogy szeretnéd kipróbálni, lehet, hogy csak korainak tartotta évekkel ezelőtt, és segíteni tud kényelmeset vásárolni.
2019. szept. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha még azt sem mered leírni, hogy tanga, akkor inkább ne erőltesd.
2019. szept. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tarts a koliban a bugyeszt!
2019. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

Kicsit lépjetek már túl ezen, nyilván nem egy tangáról van szó, hanem olyasmiről, amiből valamire lehet következtetni.


Gyengébbek kedvéért: középen lyukas bugyi.

Semmi kényelmi funkciója nincs, egyetlen dologra való, mégpedig szexi és nem kell levenni, ha együtt vagy egy pasival.

Anyuka nyilván arra következtetne, hogy a lánya már szexuális életet él, vagy legalábbis szeretne. Ezt nem biztos,hogy egy 17 éves lánynál minden anya lazán fogná fel.

2019. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók! Igen, tangáról van szó, és nem az alul lyukas bugyiról. Nem akartam konkrét lenni a kérdésben, de lehet egyszerűbb lett volna. Egyébként csak kíváncsi vagyok milyen tangát hordani, na meg tök szexi szerintem, és tetszeni akarok magamnak. Amúgy nincs senkim, nem is akarok senkit, semmi felé nemi élet nincs a képben, bár az mellékes, hogy anyám azt akarja, hogy legyen barátom, mert szerinte tuti a lányokat szeretem
2019. szept. 15. 18:57
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
8-as Nem hinném, legalábbis nekem eszembe sem jutna, hogy az anyukámnak hazavinném, hogy mossa ki.
2019. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!