Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hova dughatnám a telefonom...

Hova dughatnám a telefonom anyám férje elől?

Figyelt kérdés

Anyám új férje folyamatosan szekál, hatalmaskodik, elveszi a telefonomat hetekre ha nem tetszik neki valami. Ha megemlítem neki, hogy ehhez nincs joga, akkor megint elveszi..de a saját gyerekével kivételez, elkényezteti..a lényeg: az unokatestvéremtől kaptam egy "dugi-telefont", amit titokban tudnék használni, ha az eredetit elvennék tőlem. Ti hova dugnátok el? (Saját szobám van, de anyám férje persze gátlástalanul bejön, belenyúl a dolgaimba minden ok nélkül. Kéne egy jó rejtekhely. (Anyámra ilyen téren nem számíthatok, mert mindenben neki ad igazat))


ált.isk.lány



2019. szept. 18. 21:25
1 2
 1/19 Savlekotő ***** válasza:
28%
Persze h neki ad igazat mert csak a pasi fontos épp. Ált iskolás vagy de már lecserélte az apádat? Mindenképp szólj iskolába ha bejön a szobádba és gyanúsan néz rád( nőként).. Anyukák simán a gyerekük molesztálást is elnézik ha van mellettük fix pasi sajnos.
2019. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem, semmi ilyesmiről nincs szó, csak a telefonomat veszi mindenféle ok nélkül. Nem néz bele, nem nyomozza le az üzeneteim (merem remélni :D ) csak zavar, hogy elveszi.
2019. szept. 18. 21:37
 3/19 Savlekotő ***** válasza:
19%
Egyáltalán hány éves vagy.
2019. szept. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért számít ez :D egyébként 13. Lehet úgy tűnhet az egész, mint egy hülye kis kamasz hisztije, de nem az. a jegyeim nagyon jók, szóval nem emiatt veszi el tőlem, minden kötelességem elvégzem itthon is, a suliban is, tudom hol a helyem és nem vagyok vele bunkó, mert tudom hogy felnőtt, hogy ők tartanak el és ezért tisztelem őket. egyszerűen csak ha szemétkedik velem, megvédem magam és ez nem tetszik neki
2019. szept. 18. 21:45
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

#1-es az beteg. Ne hallgass rá. Az rágalom.

Valamiért csak nem szereti, ha telefonon lógsz.

Ha nem vagy szemtelen, s a tanulással sincs gond, akkor csak bunkó a fickó. Anyukáddal beszélj.

2019. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
44%

Kikapcsolva a szekrényedbe vmi játékba

Én is így dugom el csak a szekrény mögé

2019. szept. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Biztos van egy könyves polcod, ahol a könyvek között el tudod rejteni. Én oda, meg a ruháim közé dugtam a cuccaim, de a ruhák közé nem javaslom, kb az első hely amit megnéznek, ha keresnek valamit, meg ott véletlen is megtalálhatják. A könyvek között nem nagyon szoktak kutakodni.
2019. szept. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet!
2019. szept. 18. 21:58
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Szekrény mögé,fehérneműs fiókba/dobozba,matrac alá.
2019. szept. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Én szereznék egy könyvet amit nem sajnálok, vágnék a lapokba egy akkora lyukat amibe belefér a telefon.
2019. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!