Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hova dughatnám a telefonom...

Hova dughatnám a telefonom anyám férje elől?

Figyelt kérdés

Anyám új férje folyamatosan szekál, hatalmaskodik, elveszi a telefonomat hetekre ha nem tetszik neki valami. Ha megemlítem neki, hogy ehhez nincs joga, akkor megint elveszi..de a saját gyerekével kivételez, elkényezteti..a lényeg: az unokatestvéremtől kaptam egy "dugi-telefont", amit titokban tudnék használni, ha az eredetit elvennék tőlem. Ti hova dugnátok el? (Saját szobám van, de anyám férje persze gátlástalanul bejön, belenyúl a dolgaimba minden ok nélkül. Kéne egy jó rejtekhely. (Anyámra ilyen téren nem számíthatok, mert mindenben neki ad igazat))


ált.isk.lány



2019. szept. 18. 21:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
fehérnemű közé,tisztasági csomag tasakjába,ágy aljára ragasztva,a könyv is jó ötlet,lehetőleg valami jó nyálas legyen :)
2019. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 L.. István ***** válasza:
93%
Tedd a tanűmponos doboz aljára. Vagy akárhová, csak legyen kikapcsolva, ne tudja felhívni, hogy honnét cseng.
2019. szept. 19. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%

A tamponos doboz kicsi, de betét csomagjába belefér. Ott pasi biztos nem fog kotorászni.

Neten kereshetsz tippeket, hogy naplót hova lehet rejteni. Találsz jó tippeket, pl. fiók tetejére ragasztani egy tasakot és abba betenni. Ha kihúzod a fiókot, akkor nem látszik, csak ha kézzel kitapogatod.

Amikor elveszi a mobilod, akkor zaklasd öt percenként anyádat, hogy adja oda az övét, mert pl. osztálytársadtól kéne egy lecke, stb.

2019. szept. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
92%

Én is egy kivágott könyvet ajánlok, vagy tornazsákot.


Ti meg miért bántjátok a kérdezőt??!

2019. szept. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
Itt egy a baj , anyád, hogy ezt megengedi egy jöttment kannak, hogy a lányát stresszelje ! Úgy rúgnám tökön , hogy taknyán csúszna , kakaskodhatna máshol az a tetulada
2019. szept. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
69%

A fehérnemüid alá.Remélem nem annyira gátlástalan,hogy ott is turkáljon.De anyukád miért nézi el mindezt?

Ha az én lányommal csinálná eddig otthagytam volna.

2019. szept. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden tippet és segítséget!
2019. szept. 19. 10:20
 18/19 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem tud a telefonról, akkor annyira nem áll rosszul a szénád :)


Egy ismerősöm a számológép tokjába tette a telefont - ha szeret random rádnyitni, akkor azt hiheti, hogy csak a matekleckédhez használod a számológépet. Hagyd elől a matekfüzetet és könyvet.

2019. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nem tudom nálad ez megoldható-e de én mindig a párna huzatba vagy a matrac alá szoktam rejteni ;)
2019. szept. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!