Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon gáz. Feloldva hagytam...

Nagyon gáz. Feloldva hagytam a telefonom a képeknél és a szüleim meglátták benne a meztelen fotóim. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyu azt hiszi valami pasinak küldözgetem pedig nem. A leggázabb hogy a nevelőapám látta, még ha apukám látja az is gáz de ez még égőbb így:( Legszívesebben elásnám magam élve vagy kiugranék az ablakon. Ki se merek menni a szobámból, már azt tervezem hogy holnap direkt átmegyek egy barátnőmhöz és későn jövök haza hogy ne is lássam őket csak amíg bemegyek a szobámba
2017. máj. 1. 17:38
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy a szobámban volt a telefonom, fürdöni voltam csak anyu behozta a kivasalt ruháim akkor látta meg.
2017. máj. 1. 17:39
 2/37 anonim ***** válasza:
81%
Vállald a teztrid következményét. Ess tul rajta. Ha kerdeznek mondj igazat. Öngyilkos azert ne legyél. Lessnek meg komolyabb gondjaid is az eletben. Ez kb semmiség. Anyud ha nem egy hárpia tuti megérti.
2017. máj. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%
Ennyire azért nem gáz a helyzet. Szerintem ha felvilágosultabbak, akkor ők se dramatizálják túl. Ha kételkednek, nyugodtan beszéld meg velük, hogy (csak példa) elégedetlen vagy az alakoddal vagy hasonló okból készültek a képek. Ha bezárkózol, akkor fognak aggódni, mert azt hiszik, valamit titkolsz.
2017. máj. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
19%
Áruld már el nekem, hogy ha nem azért készítetted, hogy másnak is elküld akkor minek készítesz meztelen képeket magadról?? A tükör nem adja vissza vagy mi?
2017. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
90%

"későn jövök haza hogy ne is lássam őket csak amíg bemegyek a szobámba" LOL :D


Mit problémázol ezen, ha nem f a sz i nak küldöd ? Mondd hogy kív voltál magadra pucéron hogy festesz a képeken, nem bűn a kíváncsiság.

2017. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
92%
Attól, hogy anyukád bevitte a kivasalt ruhákat, hogy látta meg a nevelőapád is a meztelen fotóidat??
2017. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
88%

Hány éves vagy?


Nálam is látott ilyen fotót anyám, csak annyit mondott, hogy "nem láttam semmit" és annyiban maradt a dolog. Igaz én már fiatal felnőtt voltam ekkor.

2017. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
19%
Hány éves vagy amúgy?
2017. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
16 vagyok. Úgy látta meg ő is hogy anyu behívta, ott mutogatta neki hogy biztos valami pasinak küldözgetem. Egyébként meg rohadtul nem. Volt már barátom de még annak se küldtem, nem is küldenék mert félnék hogy megmutatja másoknak és elterjed a suliban hogy mekkora k. rva vagyok. Aki meg kérdezte hogy miért csináltam, szerintem a legtöbb lány szokott magáról néha. Legalábbis a barátnőim is szoktak. Ki szoktam törölni. A többieknek meg köszi a választ nagyon gázul érzem magam, biztos nem haragszik csak nagyon ciki :(
2017. máj. 1. 17:50
 10/37 anonim ***** válasza:
90%

Majd elfelejtik egy par nap mulva, nem olyan nagy cucc ez

Mindenki csinalt mar magarol szerintem

Maskor ne hagy ugy ott a telod sehol, hogy nincs lezarva

Ebbol ennyi a tanulsag.

2017. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!