Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan hitessem el otthon,...

Hogyan hitessem el otthon, hogy a barátnőm csak egy barát? 16l

Figyelt kérdés

Egy kolis lány vagyok, egy hónap múlva töltöm a tizenhetet, és egy ideje együtt vagyok egy évfolyamtársammal, aki szintén lány.

És van egy olyan nagy baj, hogy anyám bár nem vallásos meg semmi ilyesmi, de eléggé homofób, ráadásul egy ideje sejti, hogy nem vagyok hetero. Most pedig gyanakszik, hogy van valakim, de furának tartja, hogy olyan sokat vagyok a barátnőmmel.

Nem szeretném neki elmondani, hogy mi van, mivel lehet még nem olyan komoly, viszont sejti. Tuti nagyon kiakadna.


Szerintetek mit csináljak, hogy ne jöjjön rá arra, hogy barátnőm van? 16l


2019. szept. 21. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Ezredik kérdésed a témában... mondd már ki, hogy langyi vagy, hát pontosan tudja! Nem véletlenül olvassa a Facebookodat, meg kéri számon, hogy miért olvasol melegekről szóló könyvet. Már az egész világ -beleértve a Gyakori népét is- tudja, hogy a nőket szereted. Feleslegesen vergődsz, gyere ki a szekrényből.
2019. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Előbb-utóbb úgyis kiderül, de addig is dícsérgess pasikat, h így úgy amúgy milyen jóképű s tv-ben xy , v a sulitokban. Sok sikert!
2019. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem mondd el neki. Minél tovább húzod, annál rosszabb lesz és annál nehezebben fog vele megbirkózni.
2019. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Mondd el neki. És még kérdezd is meg tőle, milyen anyuka lehet, ha a saját gyermekét megveti a preferenciái miatt.
2019. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

A szülők hamarabb tudják, mint gondolnátok.


Ha esélyes, hogy eltilt tőle, akkor ne mondd ki, mesélj fiúkról, esetleg szerezz kamu barátot. De ha nem ilyen súlyos, mondd el, jobb/könnyebb lesz mindenkinek.

2019. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Beszélgess a fiúkról.
2019. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Van egy jó barátnőm, akiről már az egész baráti társaság tudta, hogy leszbikus, de még az ismerősök, családtagok is, egyedül csak az anyjának nem merte elmondani, mert eléggé homófób és félt a reakciójától. De valahogy mégis elmondta neki, az elején

persze nagyon kiakadt az anyja, felküldte a szobájába és pár napig nem is szólt hozzá meg ilyenek, de aztán elfogadta nagynehezen.

2019. szept. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes mennyi tanácsot kaptál, hogy hazudjál... szerintem pedig beszélj anyukáddal. Tisztázd vele az érzéseidet, arról hogy nem fiúk társasága érdekel. Az aktuális barátnőded pedig ha már biztos akkor fedd fel, ez fiúk bemutatásánál is így működik. Ha viszont rákérdez ne hazudj!
2019. szept. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Eszembe nem jutna elmondani valakinek akiről tudom már eleve, hogy homofób.
2019. szept. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha már ugyis sejti,hogy leszbi vagy,nyugodtan elmondhatod neki.Ez van és kész,ezen nem lehet változtatni.Lehet,hogy először kiakad,de aztán belenyugszik,mint olyan sok szűlő,akiknek a gyerekei más beállitottságuak.
2019. szept. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!