Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan hitessem el otthon,...

Hogyan hitessem el otthon, hogy a barátnőm csak egy barát? 16l

Figyelt kérdés

Egy kolis lány vagyok, egy hónap múlva töltöm a tizenhetet, és egy ideje együtt vagyok egy évfolyamtársammal, aki szintén lány.

És van egy olyan nagy baj, hogy anyám bár nem vallásos meg semmi ilyesmi, de eléggé homofób, ráadásul egy ideje sejti, hogy nem vagyok hetero. Most pedig gyanakszik, hogy van valakim, de furának tartja, hogy olyan sokat vagyok a barátnőmmel.

Nem szeretném neki elmondani, hogy mi van, mivel lehet még nem olyan komoly, viszont sejti. Tuti nagyon kiakadna.


Szerintetek mit csináljak, hogy ne jöjjön rá arra, hogy barátnőm van? 16l


2019. szept. 21. 20:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
84%

16 évesen nem kell mesélgetned senkinek, mert még bármi lehetsz, akár biszexuális is, egyébként is magánügy.

Megjegyzem, nekem csak lány barátaim voltak (nő vagyok) mégsem gondolta rólam senki, hogy leszbi lennék. Ahogy a fiamat sem gondolta senki melegnek a fiúhaverjai miatt.

Ha rólad süt a leszbi, mert a külsőségekkel még csak ráteszel és úgy nézel ki mint egy kamaszfiú, akkor nem kell fáradnod a nagy beismeréssel, úgyis tudja mindenki, aki nem hülye.

2019. szept. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én is először barát barátnőként mutattam be, de első találkozásnál levágták, hogy több van a dologban. -sajnos ezt nehezen lehet titkolni, azt mondták a szerelmes nézésemmel buktam le. Az én szüleim is homofóbok voltak de ma már megbarátkoztak vele. Szerintem tudat alatt nehéz "csak" barátként kezelned, úgyis ki fog derülni, főleg ha feltűnően sok időt töltötök együtt
2019. szept. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!