Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti fizetnétek a teljes rezsi...

Ti fizetnétek a teljes rezsi költséget ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő hogy mi a párommal a családi házunk udvarára építettünk magunknak egy külön álló házat.

Teljes egészében mi fizettük a rezsi költséget mi több azon felül támogattuk a szüleimet.

Édesapám viszont néhány hónapja elment....édesanyám pedig ide költöztette az újdonsült pasiját.

Nem tudom hogy ők anyagiakban hogy vannak, nem kérdeztem nem mondta és nem is érdekel.

Eddig természetesnek tartottam hogy segítem ennyivel a szüleimet de egy idegen férfi rezsi költségeit nem fogom fizetni.

Ha valaki esetleg hasonló cipőben jár (t)

Vagy ha valaki beleképzelné a helyzetembe magát kérem írja le erről a véleményét!


2019. szept. 25. 19:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Fizesse minden közös költség negyedét, még akkor is ha ti milliárdodok vagytok, mert elvek is vannak a világon.

Majd ha tesz le valamit az asztalra (tevőlegesen) akkor indokolt esetben át lehet gondolni a jótékonyságot.

Nem tudom anyád közös udvaron veletek, mitől tart?... persze ez a ti dolgotok!

2019. szept. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%

"Ahogy pár hónappal az apám halála után azt sem engedtem volna hogy odaköltözzön."


Ez viszont nem a te döntésed, mert nem a tied az ingatlan és telek.

2019. szept. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem is korábban megvolt már a pasi :(

És ez az, ami miatt egy percig sem támogatnám őket tovább egy fillérrel sem, sőt sztem a környékről is elköltöznék.

2019. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én leültetném anyukádat, és megkérdezném tőle, beszéltek-e már az xy-al arról, hogyan, mennyivel akar beszállni a rezsibe. Merthogy nyilván egy úriember ha anyukád őt választotta, ezért nyilván nem venné be a gyomra h ti tartsátok őt el.
2019. szept. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem fizetném.Miélrt kellene eltartanom egy idegent?Fizesse ő a részét hamár odaköltözött.
2019. szept. 26. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
61%
Néhány tízezerből be lehet szereltetni az almérőket, és akkor onnantól mindenki fizetheti a saját részét.
2019. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!