Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális hogy így korlátoznak?

Az normális hogy így korlátoznak?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok

Teljesen normális életet élnék, de a szüleim lekorlátoznak

Jó jegyeim vannak, aktív vagyok órákon. Barátom is van és még szűz vagyok (ez fontos lesz később)

Ha hazaérek és elmennék valahova akkor nem engednek sehova, de nem is az hogy tanuljak meg ilyenek, csak hogy úgy otthon legyek és hallgassam a kiabálásukat nap mint nap. Tudok mindent, tényleg 4-es 5-ös tanuló vagyok úgy hogy a legnehezebb szakmában tanulok plusz éretségire is készülünk a szakma mellett (ebben a suliban ez a legnehezebb..)

Házik is kész vannak stb. Tehát megcsinálok mindent.

Ezért úgy szoktam megoldani hogy nem megyek haza egyből hanem haveromhoz megyek. De már ilyenkor csörög is a telefon hogy hol vagyok, mit csinálok, takarodjak haza..

Tegnap is ez volt, egyből már rendőrséggel fenyegetett meg gyámüggyel (védelemben vagyok) és már teljesen ki vagyok hogy egy csepp társasági életem nem lehet. Plusz magánéletem sincs.. Ha a telefonom nem lenne zárolva akkor még abba is belenézne.

Ha meg már elmennék valahova biztos hogy b**ni járok... Meg ribiskedni....



Ez normális hogy ennyire korlátozva vagyok.?


2019. szept. 26. 08:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Ez annak a jele, hogy nem bíznak benned. Ezek szerint valamikor régebben csináltál olyat amit nem lett volna szabad, vagy nem beszélgetsz velük eleget, így nem ismernek, nem tudják, hogy te amúgy jó ember vagy, nem csinálnál rosszat.
2019. szept. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Mitől vagy védelemben?
2019. szept. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1 igen csináltam

Tavaly nem jártam be iskolába

És #2 a hiányzások miatt vagyok védelemben

2019. szept. 26. 08:40
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem jártál be a suliba,akkor ne csodálkozz,hogy nem biznak meg benned.
2019. szept. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Nyilán mert védelemben vagy. Nem gondolod?

Megbízhatatlan vagy ahogy a példa is mutatja.

Ebben az esetben igen normális.

2019. szept. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Ha tavaly egesz evben logtal, akkor igy az 1. honap vegere ne varj csodat a szuleidtol, hogy ugy gondoljanak rad mint egy eltanulora.

Legy turelemmel, ido kell nekik.

Beszelj veluk tobbet, hogy jobban ismerjenek es bizzanak benned.

2019. szept. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Oka volt annak hogy nem jártam be

Inkább akkor úgy mondom hogy nem tudtam bejárni

Szívbeteg vagyok

Csak nem tudták hogy mitől ezért nem tudtuk elkezdeni a kezelést és folyamatosan rosszul voltam

Volt olyan hogy a mentő vitt el a koleszból

3. Éjszaka vittek el a mentők...

2019. szept. 26. 08:48
 8/16 A kérdező kommentje:
Most is járnom kellene vizsgálatra de mivel nem nézik el hogy ezért hiányzok így inkább az iskolába járok..
2019. szept. 26. 08:51
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

Valami nem kerek... attól hogy szívbeteg vagy és orvosilag igazoltan kezelésre szorultál, attól nem kapsz igazolatlant hiszen az orvos igazolja.

Na kezdjük újra. Miért is vagy valójában védelemben????

2019. szept. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Több mint 700 IGAZOLT hiányzás miatt látogattak el hozzánk a családsegítősök

Így kerek? :/

2019. szept. 26. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!