Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok ha a gyereketek...

Mit szólnátok ha a gyereketek szó nélkül lelépne?

Figyelt kérdés
Mindent megadtok neki, néha vannak veszekedések, nézeteltérések, de minden adott. Aztán egy nap arra mentek haza hogy hagyott egy levelet amiben leírja hogy szeret titeket és számíthattok rá de muszáj a saját újtára lépnie és szerencsét próbálnia?

2019. szept. 28. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Mivel a gyerekek túlnyomó többsége nem lép le szó nélkül, az első gondolatom valószínűleg az lenne hogy valamikor valamit nagyon elronthattam...
2019. szept. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
14%

Kortól és neveléstől függ.

Én 19 évesen léptem le, sereg, vadőrség, hajózás.

Megértettek, ők neveltek ilyenné. Ebből indult a vállalkozásom, és ebből élek, elég szépen.


HA, viszont a tizenéves kölyköm lépne le, akkor levadásztatnám és hazahozatnám.

2019. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves?Lehet,hogy unalmaban lép le,mert mindent megadatott neki.
2019. szept. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

„szó nélkül lelépne?”

„hagyott egy levelet amiben leírja...”


Most akkor szó nélkül, vagy hagyott üzenetet? Ez így ellentmondásos 😃


Amúgy persze elgondolkodnék rajta, hogy mit nem csináltunk jól, vagy most mi történik.

De szeretem a gyerekemet, és én is jelezném felé, hogy számíthat ránk. Ha ő így szeretné megvalósítani magát, akkor így tegye 🙂

2019. szept. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A szó nélkült úgy értettem hogy előtte semmi jelét nem adta.
2019. szept. 28. 23:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem is tudod hol van? Elérni sem tudod?
2019. szept. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy mennyi idős!

Ha kiskorú, akkor kerestetném, mert az én felelősségem, ha nagykorú, akkor az ő döntése, csináljon amit akar.

Hozzáteszem, nekem nagyon szerencsés természetem van, aki annyira sem tart, hogy megbeszélje velem ezt - legyen az a gyerekem, a párom, szülőm, vagy bárki - az után nem teszek egy lépést sem. Alanyi jogon nem ragaszkodom senkihez.

2019. szept. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!