Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ha a nevelőapám...

Szerintetek ha a nevelőapám rendszeresen szíd, kötekszik velem, hülyegyereknek nevez az miről árulkodik?

Figyelt kérdés

2019. szept. 29. 12:38
 1/10 anonim válasza:
94%
Na és miért ellenséges veled? Mi az indoka?
2019. szept. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Arról árulkodik , hogy anyád teljesen szabad kezet adott neki , hogy nincs melletted , nem véd meg , disznó elé dobott . Sajnos erröl árulkodik es a nevelöapa aljas módon él a lehetöseggel.

En nem hagynam hogy egy pasi ezt tegye a lányommal , mert baltával csinálnák neki választékot a hajába , az biztos , abban a pillanatban , amikor látnám , hogy mekkora örömet jelent neki a lányom nyugalmámak feltúrása , stresszelése . Lehetne neki aranyból ám

Téged vigasztaljon a tudat , hogy az életed nem ebböl fog állni , vége lesz ennek es egy halvány emlék marad

2019. szept. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Arról,hogy nem szeret.

De több infó nincs?

2019. szept. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Két eset lehetséges:

1. Tényleg egy hülyegyerek vagy és megérdemled a szidást

2. Ő egy sxggfej és anyád nem véd meg


Kevés az információ, abból idegenek számára nem eldönthető és nem adható releváns válasz.

Hány éves vagy? Miért kapod a szidást? Mit vélsz kötekedésnek? Mikor, mire mondja, hogy hülyegyerek vagy? Ha ezekre érdemben válaszolsz, akkor talán ötletelhetünk.

2019. szept. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miert 4 es , szerinted megerdemli , hogy folyamatosan kötekedjen vele a nevelöapa es hul.egyereknek nevezze?
2019. szept. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Simán előfordulhat olyan helyzet. Én már elég sok kamaszgyereket láttam, hááát némelyik lazán kiérdemli.
2019. szept. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt igy nehéz eldönteniCsináltál valami olyant amivel ezt kiérdemled?
2019. szept. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem csináltam. Kitűnő eredményű gimnazista vagyok.Legutóbb azért nevezett hülyegyereknek mert pont akkor dobtam ki egy papírt a kukába, amikor belépett a szobámba, és azért dobtam ki, mert azt hittem el akarja majd olvasni, és bele akar majd kötni.
2019. szept. 30. 21:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Miről áulkodik? 2 opció lehet így látlanban:

1., nevelőapád nagyon gáz, aki csak a rosszat látja benned, téged totál hülyének néz mindenért, es túl sokat enged meg magának

2., a nevelőapad jó arc, de te vagy nagyon gáz, aki csak a rosszat latja benne, totál hülyenek nézed, és túl sokat engedsz meg magadnak

Így látatlanba ezt nehéz megmondani, válassz te!

2019. okt. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Kekszuálisan vonzódik hozzád ;)

Egyszer hagyd neki h megpaskolja a popódat ;)

2019. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!