Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek megfordult már a...

Nektek megfordult már a fejetekben azért elkoltozni otthonról mert szuleitek minden lepeseitekrol tudni akartak?

Figyelt kérdés

Ha mesz valahova, akkor hova mesz, minek mesz, mikor jossz, ha későn mesz haza akkor hol voltal eddig, ha koran akkor hogyhogy csak eddig voltal el.. Felnott, dolgozo nő vagyok (22eves). Amúgy szeretek otthon lakni de ez a sok kerdes megorit.

Es mindemellett tisztaban vagyok azzal, hogy szinte minden szulo ilyen, es valószínűleg en is ilyen leszek :D



2019. okt. 1. 12:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Az en szuleim nem voltak ilyenek, sot semmi masban sem voltak rosszak, megis 21 evesen vegleg elkoltoztem otthonrol.
2019. okt. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Én pontosan ezért költöztem el 21 éves koromban és utána nem is beszéltem a szüleimmel pár hónapig annyira elegem lett. Utána rendezdött a viszony nagyjából. Nekem sokkal többet ért a függetlenségem mint az otthoni kényelem. Azóta is háklis vagyok arra ha bárki elszámoltat az időmmel, senkitől nem tűröm el.
2019. okt. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Költözz el, ha nem bírod!
2019. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%

Engem nem igazán kérdeztek,csak hogy kb mikor vagyok várható haza, hogy ne aggódjanak.

Van egy 24 éves lány ismerősöm, nagyon szép és okos lány is, de az anyja szeret hurcolászni meg úgy beszél, meg úgy áll hozzá, mintha 10 lenne. Nem is értem hogy bírja. De ha zavarná csak leépítené.

2019. okt. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Nálunk alap volt, hogyha valaki elmegy, akkor mondja, hogy hova és kb. mikor jön haza. Szülők is. Szóval nem kellett kérdezgetni. Részletekről meg nem faggattak, tudták, hogy ha akarok valamit mesélni, akkor azt elmondom magamtól is.

De egyébként vártam az elköltözést, pedig jóban voltunk, csak vágytam az igazi önállóságra.

2019. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

En mindig ugy voltam vele valamit valamiert. Ha otthon vagyok most kozepkoruan is mondom a szuleimnek hogy na csa leleptem ide vagy oda megyek es mikorra vagyok varhato. Ha nem tudom meffig tart a program vagy van bizonytalansag (pl beugrok e meg egy haverhoz vagy sem) akkor egyszetuen mondok egy legkesobbi idopontot.

Tehat ha idegesit a kerdezoskodes akkor elozd meg mondd hogy anyuka munka utan ceges kocsmazas lesz es spiccesen fogok jonni hajnali 5-kor cserebe nem zuhanyzok nehogy felebredjetek. Aztan allits be este 9-kor jozanul.

2019. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%

Emiatt sosem akartam volna elköltözni.

22 évesen voltam annyira felnőtt, hogy ne kelljen titkolódznom hova megyek. Ezért nem is zavart volna, ha megkérdezik, de nem is kellett kérdezniük, mondtam magamtól.

2019. okt. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem megforult, hanem megtettem. 22 évesen régen nem laktam otthon. Sok más egyéb miatt is.
2019. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
22 évesen egyedül maradtam apámmal, aki krónikus alkoholista volt. Több mint 1 évig tűrtem, hogy szinte a feleségeként kezel. Állandóan hová mész, minek mész, mért nem jössz haza, kivel vagy, mért ott vagy, stb. kérdéseivel zaklatott. Aztán mikor a rendőr erőszakkal bevitte, mert fenyegette a fél falut, hogy megöli őket, akkor besokalltam. Elköltöztem. Minden kapcsolatot megszakítottam vele. Azóta már meghalt.
2019. okt. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ez teljesen normális érdeklődés ami együtt élő embereknél alapnak kéne lennie. Vagy te, ha összeköltözöl a pasiddal soha sem fogod megkérdezni hova megy mikor jön? Nem hinném... De igen költözz el.
2019. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!