Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak anyámékkal?

Mit csináljak anyámékkal?

Figyelt kérdés

Elég kellemetlen helyzet,ezért írom ide ki.. szóval az a helyzet,hogy állandóan hallom anyámékat szexlni..mostanában szinte minden másnap. Persze,félreértés ne essék,én nagyon örülök annak,hogy nem veszekednek és minden rendben van,csak őszintén én nem akarom hallgatni ahogy szxelnek.. eddig még "visszafogták" magukat és vagy akkor csinálták amikor már azt hitték alszom vagy gondolom amikor nem aludtam otthon..a probléma,hogy mostmár egyáltalán nem fogják vissza magukat.. este 9-10 óra fele is simán csinálják már és van olyan hogy reggel erre kelek. Emeleten van mindenkinek a szobája,mindig be van csukva az összes ajtó de még így is nagyon hangos az anyám.. ilyenkor általában zenét szoktam hallgatni fülessel de már nagyon unom ezt az egészet..van egy 14 éves öcsém is,szerintem ő is hallja,bár még soha nem beszéltem vele erről. Múltkor megkért anyu,hogy porszívózzam fel az emeletet..amikor a szobájukat porszívóztam es az ágy alatt porszívóztam akkor megláttam az ágy alatt egy műf*zt..ezt én már tényleg abszurdnak tartom és nem normálisnak..esténként már konkrétan gyomorgörcsöm van mert van olyan hogy nagyon álmos vagyok de nem tudok aludni mert ha hallom hogy kezdődik akkor ugye tehetem be a fülest és zene..a legutóbb az verte ki nálam a biztosítékot,hogy este tanultam(sol külön órám van ezért általában este szoktam tanulni amit apuék tudnak is és ha tanulok mindig fel van kapcsolva a nagylámpa is és tudják akkor hogy még tanulok)olyan fél10 körül lehetett és hallom hogy apu megy ki és utána vissza a szobába.. és utána pár percre rá hallottam anyámat..mondom ezt nem hiszem el.. nagyon kétségbe vagyok esve és már lelkileg is kezd sok lenni

18/l



2019. okt. 3. 22:17
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
49%

Vazze!!! Hol éltek ti?? 21.század van és még mindig úgy fröcsögtök itt a szexről és annyira tabu mint az inkvizició korában! Komolyan nevetségesek vagytok...

Undort érzel és megvetést irántuk?? Miről hablatyolsz ember?? Majd ha te kaffantasz valakivel akkor is utáld magad!! Én örülnék a helyedben hogy szeretik egymást. A hangok ellen van füldugó vagy szólj nekik nem vagy már gyerek.

2019. okt. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
31%

Költözz. El.

Az ő házuk, ne kelljen már vigyázzban állniuk miattad.

2019. okt. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
80%
Ugye az csak barokkos fordulat, hogy valamelyik válaszoló 17 évesen sírva-ríva megígértette az anyukájával, hogy kidobja a vibrátorát..? Normálisak vagytok? Tiltsátok már meg anyátoknak a szexet, aztán írjatok ki naponta kérdést arról, hogy miért nem alhattok a fiútoknál.
2019. okt. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
75%
kopogj át és kiabáld hogy halkabban dugjatok.
2019. okt. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
79%
A mufsz miért abszurd?
2019. okt. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
62%

Bennem is hasonló érzések voltak tinikoromban. Szerintem annak volt köszönhető, hogy a szüleimmel sosem lehetett beszélni intim dolgokról, még szerelemről, fiúkkal kapcsolatos érzelmekről sem. Nálunk ez tabutéma volt, és emiatt nagyon elcseszett volt a nemi életem is jó sokáig. Sokáig tartott ilyen téren felnőnöm, és a szüleimmel való kapcsolatomat is rendeznem.

Szerintem is egy őszinte beszélgetés tenne jót anyukáddal, négyszemközt. Mondd el neki, hogy a hangok és a "kiegészítők" látványa zavar, nem az, hogy ők jól érzik magukat. Figyeljenek jobban, legyenek rád kicsit jobban tekintettel. Szerintem jogos, hogy tanulás, elalvás közben nem akarod ezt hallgatni. Lehet halkabban is csinálni, hogy ne hallatsszon át annyira, az eszközöket pedig gondosan elpakolni utána (legalább rádobni egy ruhát).

Amúgy lehet, hogy az öcsédet nem igazán zavarja ez, a kamasz fiúk általában lazábbak ebből a szempontból, szerintem.

2019. okt. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
48%
Mennyi buta hozzàszólàs. Bàr nem csoda, làtszik hogy sokaknak a szöveg értelmezés sem megy. Én kívàncsi vagyok ki az aki örömmel làtnà vagy hallgatnà amikor az anyja épp élvez... Mindegy hàny éves az ember,15 vagy 35.
2019. okt. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
53%

Normális szülő tudja úgy kezelni a dolgokat,hogy ne sikítás party legyen ebből.Ki kíváncsi erre úgy őszintén ? Én is hallottam kiskoromban dolgokat,rohadt sok évig megmaradt bennem az a mozdulat,hogy a kezemet a fülemre kell tapasztani,csak így tudtam elaludni még akkor is,mikor már nem laktam otthon.És rohadt nehezen tudtam leszokni erről.Még most is irritál ha véletlenül szomszéd lakásból hallok valamit.

Igenis ez fontos egy gyerek életében,süket szöveg hogy örülj annak hogy szeretik egymást.

Tapló paraszt szülők csinálják csak ezt,hogy közszemlére tesznek mindent.

A helyedben azt mondanám nekik,hogy besokalltam ettől ami itt éjjelenként ment,fizessenek nekem albit mert nem tudok aludni normálisan.

2019. okt. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
70%
Anyudat kérd meg hogy legyenek diszkrétebbek mert nem tudsz aludni tölük. Szerintem nekik is ciki lenne ha tudnák hogy mindent hallasz. De az hogy undort érzel, az nem normális. Szerinted téged a golya hozott??
2019. okt. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
49%

Nehéz ügy, lehetnének csendesebbek is.Neked is kellemetlen,ha fogsz szólni,meg szerintem a szüleidnek is.

Akik bérházakban laknak, azok is óvatosan szexelnek.Az egész társas ház nem hallhatja.

2019. okt. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!