Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám előttem cigizik. Mit...

Anyám előttem cigizik. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Jól tudja,hogy nem bírom a cigiszagot,ennek ellenére folyamatosan szívja előttem.Olyan szagúak a ruhái,a haja az egész teste.Hányingerem van a szagától,multkór szinte összehánytam magam tőle,de a válasza csak ennyi volt:nem érdekel.


Ugyanúgy rendetlen is.Èn takarítok,ő pedig rendetlenít.


Tippek,tanácsok?



2019. okt. 8. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Közhely, de 18 év fölött költözzbel. Addig semmit nem tudsz tenni.
2019. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Szépen elmagyaráznám neki mut jelent felelős szülőnek lenni, mennyire káros a cigaretta? Milyen szìnten károsítja az egészséged. Ha ezek után is folytatja leönteném egy vödör vízzel. Ha nagykorú vagy akkor elköltöznék és a büdös életbe nem keresném többet. Elmehet a fenébe az ilyen.
2019. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Savlekotő ***** válasza:
41%

Sajnos ma a nők többsége igénytelen,bago szex legyen a többi le van kakálva,ki vannak festve de büdösek a hajuk úszik a zsírban, foguk mocskos,bagó szag,ápolatlanság,de ez nem csak nőkre jellemző,a

férfiak is sajnos el igénytelenedtek,szállj fel egy hetes buszra társadalmi festmény.

2019. okt. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
3ast hiába nulláztátok, tök igaza van.
2019. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Mióta dohányzik anyád? Eddig nem zavart? Bár teljesen mindegy,mert leszokni sosem késő. A problémát inkább abban látom,hogy nem is ad a környezetére. És ez nem függ össze a cigivel. Aki már a háztartást is elhanyagolja,az lehet hogy depressziós. És egy ilyen ember mihez nyúl,mielôtt pszichológushoz megy? Hidd el,ő ezzel nyugtatja magát.
2019. okt. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Költözz el és felejtsd el! Mégis mi mást tennél?
2019. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%
Verd ki a szájából, majd észhez tér
2019. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Engem soha nem érdekelt mikor anyám cigizett,vagy nagymamám,pedig akkor még nem cigiztem.Viszont a hozzád hasonlók mindig is idegesítettek.Ha nem tetszik valami,arrébb kell menni.
2019. okt. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tehetsz,ha nem akar leszokni.Hány éves vagy?Költözz el.
2019. okt. 9. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%
Nincs lábad hogy arrébétálj és kezed se hogy becsukd az ajtót? Nincs jogod megmondani mit tegyen, majd a saját házadban megtilthatod neki.
2019. okt. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!