Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apák, nektek nyűg a gyereketek...

Apák, nektek nyűg a gyereketekkel lenni?

Figyelt kérdés

Csak akkor foglalkoztok, játszotok vele, mikor kedvetek tartja vagy amikor szükséges?


A gyerek körüli összes teendőt inkább az anya dolgának tekintitek?


2019. okt. 12. 20:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%

Elso ferjemnek nyug volt a fiunkkal foglalkozni. Babakent is mindig hanyagolta, mikor nagyobb lett akkor is. A gyerek nem mutatott erdeklodest a foci irant igy az apjat az sem erdekli mi van vele. 9 eves a fiunk most, nem foglalkozik a lathatassal se semmivel. Gyerektartast utalja es ennyi.

Mindezt ugy, hogy egy kedves turelmes ember aki tanult, jo munkaja van sok baratja.

2019. okt. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%
Én a nő vagyok de látom hogy a férjemnek is csak nyüg az egész.Napi 2 perc amit a fiaival van.Lenyegeben nem is ismeri oket.Minden rám marad es lassan kezdek beleroppani az egészbe,hogy egyszerre vagyok anya meg apa is.Nemtudom mi romlott el ennyire vagy miért ezt dobta nekünk a gép.Viszont apukám amíg élt nagyon sokat volt velünk.Na ő egy jo apa volt!!Csinált külön programot is,hol az egyikunkel hol a masikunkkal,meg persze együtt is.Ismerek jo par házaspárt,ahol ugyszint olyan a h elyzet mint nalunk.
2019. okt. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
63%

Ezért nincs gyerekem és nem is lesz.

Nekem egy gyerek minden tekintetben nyűg, egyszerűen nem bírom őket. Én nem fogom senkitől hallgatni, hogy nem foglalkozom a gyerekkel.

2019. okt. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
41%

A tukmált gyerekkel nem foglalkoznak, az akarttal meg igen. És akarás alatt nem ezt a szituációt értem:

- Kisbabát szeretnék..

- Édesem, erről már beszéltünk. Most még nem.

- De én akarok! Az XY is most szült, pedig ők sokkal szegényebbek, és csak nemrég jöttek össze a párjával! De mindegy is... mert véletlenül terhes maradtam a gyógyszer mellett! Apa leszel, örülsz?

- ... nagyon 🥶

2019. okt. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
52%
A férjem imád játszani a gyerekekkel,néha ő is gyerekké válik ilyenkor.Volt,hogy rájuk kellett szóljak,ne állitsák a házat a feje tetejére.
2019. okt. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%
"A tukmált gyerekkel nem foglalkoznak, az akarttal meg igen" Ez így konkrétan hazugság. De ugye könnyű megint a nőt okolni mindenért.
2019. okt. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
93%
Az én párom mindenben segít 6hónapos a fiúnk a párom hétfőtöl-szombatig 8-18ig dolgozik, de mikor hazaér gyors eszik fürdik és már megy a kisfiunkhoz játszik vele megfürdeti elaltatja (olyan este 9fele alszik el) van hogy éjszaka ébred főleg most hogy fogzik van hogy 2óránként ébred és ő kel fel hozzá. Megeteti (tápszeres) pelenkát cserél stb... van hogy átküld a másik szobába hogy tudjak aludni éjszaka és ő éjszakázik. Én mázlista vagyok és persze nem akarom fényezni őt, de szerencsés vagyok ennél jobb párt és jobb apát nem kívánhatnék :)
2019. okt. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Na eddig csak olyanok írtak, akiknek nem nyűg. Na de akiknek nyűg, azoknak miért?
2019. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

18-as,

olvasd el a 13. válaszát.

Sajnos, nagyon sok anyának is nyűg lenne, ezért írnak ilyeneket a gyermekről: "maaajd, még én fogom azt a kölyköt (!) húzni magam után.." vagy: "...ellik a kölköket..." Nem folytatom legyen elég ennyi. Elfelejtik, hogy KÖLYKE az állatoknak van és ELLENI is az állatok szoktak.

2019. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sok anyának azért nyűg, mert kétszer annyi feladat szakad a nyakukba mint kéne, ugyanis sok apuka cseszik szülőként viselkedni. Éli az életét, a hülye ő meg szakadjon bele hogy sosincs pihenő, mert a férfi feladatait is ő végzi el a gyerek körül.
2019. okt. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!