Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, hogy reagálnátok ha a...

Szülők, hogy reagálnátok ha a lányotok terhes lenne?

Figyelt kérdés

Hogy reagálnátok, ha a lányotok elétek állna, hogy terhes? 20 éves, 18 éves kora óta van stabil munkahelye, a párjával él albérletben, (3 éves kapcsolat) akit ti mondjuk nem kedveltek.

Örülnétek?



2019. okt. 13. 10:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%
Nem örülnék felhőtlenül. Tul fiatal meg, eljen, utazgasson, fesztivalozzon. Egy lánynak igy is hamarabb ketyeg a biologiai orája, használja ki azt a 7-8 evet addig amig anyuka lesz.
2019. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Savlekotő ***** válasza:
41%
Támogatnám. Mivel a gyerekem mindig a gyerekem marad akkor is ha nem úgy gondolkodik él mint én v nem nekem tetsző párt választ mivel neki kell vele élni nem nekem-
2019. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%

Ha a lányomék közt minden rendben van, akkor nagyon örülnék.

Nálam a nem kedveléshez súlyos előzmények szükségeltetnek.

Alapvetően elég széles skálán elfogadom az embereket, valamint helyből bárki új ismerősnek bizalmat szavazok. Tehát, ha nem kedvelek valakit, az már rendesen tett is érte. ( mondjuk bántalmazta a lányomat )

Ilyen esetben felemás érzéseim lennének. De inkább amiatt, mert gyerekem, unokám félteném, hisz tudnám, hogy így nagyon nehéz lesz nekik.

2019. okt. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
24%
Nem örülnék,a mai húszévesek a ovisok szintjén vannak agyilag.
2019. okt. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%

Felnőtt ember van stabil állása van hol laknija már régóta van stabil párja .

Megvan mindene ,ezel nem kedvelem lányom párját dologgal meg vigyázzon kell mert lányod azt elüldözheted unokástol .

2019. okt. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
22%
3 éves kis kamasz”kapcsi” és 2 év munkaviszony - nyilván csak érettségivel - lófax... nagyon aggódnék... :/
2019. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
42%
Jah, és ha én nem kedvelném a lànyom párját, azért eléggé meg kellett volna dolgoznia, mondjuk lexarja őt, nem törődik vele, kihasználja, rabszolgaként kezeli, alkesz, drogos... stb... tehát ha nem kedvelném a barátját, már borítékolnám a lányom majdani egyedülálló anyaságát (már ha van olyan h.lye, mindenképp meg akarja tartani a babát), és készülnék a hálószobánk kettéosztására, férjem nyugtatására, és a hátralévő életemben ezerrel gályázásra, h amit tudok, azzal támogassam - ha már elqrta az életét/jövőjét, vmit tudjak segíteni neki...!
2019. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!