Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti szoktatok anyukatokkal...

Ti szoktatok anyukatokkal mindenről beszélni? Ha mi nem arról ki tehet?

Figyelt kérdés

Anyukám tehet róla vagy en?

Nem bízok benne nem tudok vele igy semmiről beszélni, félek elmondja másnak is.

Annyit beszélünk hogy hányast kaptam suliba, ehes vagye, vegyek e neked valami? Csak ezeket mondja semmi mast


2019. okt. 13. 17:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Az anyukám nem a barátnőm, hanem az anyám.
2019. okt. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mindig kiforgatta a szavaim, nem tudom, hogy direkt, vagy csak félrértette amiket mondtam neki, de mindent elmond mindenkinek. Szóval nem, már nem beszélek vele.
2019. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%

A lányom most jár nyolcadikba. Annyira kamasz, hogy már fáj. Míg nem kamaszodott rengeteget beszélgettünk. Most szinte semmit nem mond hiába kérdezem, de vitánál a fejemhez vágja, hogy nem beszélgetek vele. Nagyon nehéz ez. Faggatni nem akarom. Magától nem mondja. Akkor???

Pedig alapvetően bizalmas a kapcsolatunk.

Érdekes, hogy a barátnője szerelmi drámájáról részletesen beszámol, de önmagáról nem.

Nem tudom ki a hibás, van e egyáltalán hibás.

Rohadt nehéz szülőnek lenni. A kamaszkor katasztrófa. A fiammal már végigcsináltam, de a lányommal nehezebb.

2019. okt. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mi anyummal azóta nyíltunk meg egymásnak, amióta elköltöztem. Előtte rettenetes volt élni vele, semmit nem akartunk egymás orrára kötni. Most pedig napi legalább negyed órákat elcsacsogunk mindenről. Szerintem a hiányérzet az oka. Akármennyire utáltuk egymást együtt lakva, azért volt ott szeretet és kötődés is, és ez a távolság miatt kibukott. Nem mondom, hogy telefonban sose veszekszünk és egyetértünk mindenben, de jóval türelmesebbek vagyunk egymással.

Szerintem ez nálatok is idővel így lesz :)

2019. okt. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#14 nyáron nem voltam itthon 1 hónapig es nekem nem hiányzott mikor felhivott akkor sem tudtam vele beszélgetni.
2019. okt. 14. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!