Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hazavigyem bemutatni a 41...

Hazavigyem bemutatni a 41 éves barátomat? 19L

Figyelt kérdés

Szerintetek?


a szüleim 59 és 63 évesek, ha számít valamit, tehát nem egyidősek a barátommal


2019. okt. 16. 13:24
1 2 3 4 5
 11/45 anonim válasza:
46%

Szerintem várj kicsit vele, de természetesen idővel mutasd be nekik. Szerintem semmi gond nincs ezzel, nekem is idősebb a barátom, már 2 éve együtt vagyunk, nagyon szeretjük is egymást.

Nem is értem miért vannak ennyire ellene itt. Régen is voltak ekkora különbségek párok közt, 13 év volt az én dédnagyszüleim közt, akkor mégsem nézte ki őket mindenki.

Az én környezetem, az ismerősök, barátaim elfogadják, mert látják hogy ez őszinte kapcsolat amit igazi érzelmek tartanak össze. Aki meg mindenben azt látja, hogy egy fiatalabb làny idős pasival csak kihasználás lehet valamelyik oldalról, szerintem csak magából indulhat ki.

2019. okt. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
54%
1 évesnél fiatalabb kapcsolatot szülőként nem vennék komolyan. Ekkora korkülönbséggel pláne nem. Majd ha komoly lesz, akkor vidd, felesleges álmatlan éjszakákat okozni a szüleidnek egy kis perverz szex miatt.
2019. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
67%
ne vidd haza. 4 hónapja vagytok még csak együtt. ráadásul ő egy felnőtt, meglett ember, te meg egy tinédzser vagy. nem néznék jó szemmel
2019. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
87%
Még ne. De beszelj róla, ha komolynak érzed! Meséld el, hogy van valaki és feltétlenül említsd meg a korát is. Nagy sokkot kerülsz vele el, ha nem allitasz be csak úgy egy ennyi idős emberrel, amikor korodbelire számítanak.
2019. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
88%

A szüleid tudnak róla? Érdekli őket? Meg akarják ismerni?

Komoly a dolog? A párod szeretne találkozni velük?

Én bemutatnám, ha mindre igen a válasz. De ha nem is tudnak róla, akkor értelem szerűen ne állíts be vele random. Meg ha nem komoly, akkor se erőltesd.

2019. okt. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
54%

Lehet, hogy a szüleid nem egyidősek a barátoddal, de ugyanaz a generáció.

Én is azokkal értek egyet, akik azt mondják, hogy ne mutasd be a barátodat, kicsi az esélye, hogy ebből hosszútávú kapcsolat lesz. Én sem örülnék neki, ha a lányom egy 20 évvel idősebb férfivel állítana be. Most még csak apu melletted, de 10 év múlva már nagypapi.

2019. okt. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
44%
Lehet, hogy még ne vidd haza bemutatni, de mindenképp szólj róla! 25/N
2019. okt. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
64%
A #15 tökéletesen megfogalmazta a választ.
2019. okt. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
62%

Férfiként voltam ebben a cipőben.


Javaslom: VÁRJ!


Hagyd, hogy elteljen még pár hónap, és a szülők ÉS TE IS, lássátok, hogy komoly a dolog.


Engem a lány szülei nehezen fogadtak el, majd mára, hiába, hogy szétmentünk vagy 3 éve, még mindig én vagyok a kedvenc "vőjelöltjük", és mai napig jóban vagyok a szülőkkel. Mai napig emlegetik, hogy bárcsak...

2019. okt. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim válasza:
42%

Az én párom 9 évvel idősebb nálam.(Én 25, ő 34) Bár ez nyilván azért nem akkora különbség mint nálatok, de leírom azért.:) Egy éve vagyunk együtt, én is és a szüleim is imádjuk őt. Lehet persze mondogatni, hogy az a normális ha korodbelit választasz, meg minden, de azért valljuk be, a mai 18-20 éves fiúcskáktól mit kapnál meg? Mikor összejöttem a párommal, sírni tudtam volna az örömtől, és egyszerűen nem tudtam elhinni, hogy mennyivel másabb, érettebb, komolyabb, és ezerszer jobban megbecsül mint a korábbi, huszonegykétéves párjaim :) Azt persze neked kell tudnod, hogy a szüleid hogyan állnának hozzá. Érdemes előtte anyuddal vagy apuddal beszélgetni róla, nem tudom mennyire vagytok bensőséges viszonyban.

25L

2019. okt. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!