Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék az érdekben hogy...

Mit tehetnék az érdekben hogy anyum tiltja teljesen a barátomat és megsem akarja ismerni?

Figyelt kérdés
Sziasztok megpróbálom röviden kifejezni magam . Tehát azvan hogy anyumal élek és van egy barátja akit én nem jó szemmel viselem de anyumert megteszem aszt hogy próbálok hozza ugy alni hogy mindenkinek jó legyen ( nem lakik velünk de tervben van ) . Én egy 17éves lány vagyok es hat tisztaban vagyok a dologal hogy elége idős a barátom hozzám mivel ő 21 de én vele erzem jól magam es az idősebbek jobban beis jonnek szeretem őt es mar most fél éve hogy egyut vagyunk amit titkoltam egy darabig de ket honapja mar tudd róla mindenki es anyum teljesen eltiltja . próbálok vele beszélni a dolgokrol de nem lehet el ignoral es nem enged semit csak hajtja a saját magáét . igen megértem hogy fél de nem tilthasa be es nemvarhasa el hogy talan miadta fogok vele szakítani . lehet hamar ez a döntés de egyut tervezuk a jövőt . Mitt tegyek ez ellen hogy anyum engedjen valamit? kifogytam mar az otletekbol nap mint nap beszelek neki es semmi sem valtozik . de en eszt így nembirom vele akarok lenni szeretem . (bocsi a hibákért )

2018. júl. 29. 00:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Fiuk helyett inkább a nyelvtanra feküdj rá. Nem bántásból..
2018. júl. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Vársz 1 évet, és amint 18 éves leszel, máris együtt élhettek. Odaköltözöl a barátodhoz, és boldogan éltek. Addig meg tanulj, mert tényleg borzalmas a helyesírásod!
2018. júl. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hejébe ensem várnak egy évet . és nem magyar vagyok csak tanulom a magyar nyelvet tehát bocsi . egyébként a jegyeim elége jokk es megvan vele elégedve anya is . megyek fő sulira is álmaim vannak.
2018. júl. 29. 00:14
 4/11 A kérdező kommentje:
tehát nekem a tanulással nincs gondom .
2018. júl. 29. 00:15
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Hát, pedig mégiscsak próbáld elviselni még egy évig a dolgot, aztán már nem fog számítani, hogy anyádnak tetszik, vagy sem.
2018. júl. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Igen, gondoltam, hogy azt fogod írni, hogy nem magyar vagy. Mindenki aki borzalmas helyesírással ír ezzel védekezik. Nekem mindegy, hogy magyar vagy vagy sem. Akkor sem tudsz mit csinálni. Anyád házában az ő szabályai érvényesek. Vagy elfogadod, vagy minden nap kiírsz egy ilyen kérdést, és hisztizel egyet.
2018. júl. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Ha nem magyar vagy, akkor mi a jó büdös fenéért irkálsz egy magyar oldalra? Egyébként én pl. csak angolul és németül tudok középfokon, de ugyanolyan helyesen írok ezeken a nyelveken, mint magyarul. Úgyhogy ez nem kifogás.
2018. júl. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

Szégyen ahogy írsz. Ne a pasizáson járjon az eszed, hanem a tanuláson.

Az meg hogy anyukádnak van barátja, hogy jön a sztoriba? Nem kell hozzá az engedélyed.

2018. júl. 29. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem magyar vagy, nem kell ide irni.
2018. júl. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%

Mennyi kozekedo hulye...nem azt kerdezte h szerintetek jo e a helyesirasa!

Amugy meg mindenki oda ir ahova akar. Azert van az oldal.

Sajnos vannak ilyen besavanyodott szulok mint anyukad. De ha nem tudsz vele megbeszelni semmitint ahohy ezt sem,akkor tenyleg nem tudsz mit tenni....megvarod a nagykorusagod es lelepsz...😌

2018. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!