Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért utált meg a saját anyám?

BenTheYoungBoy kérdése:

Miért utált meg a saját anyám?

Figyelt kérdés

Pár napja össze vesztem anyukámmal

De úgy tűnik, hogy nem nagyon megy a kibékülés, akár mennyire is próbálom.

És úgy tűnik mintha nem is akarna velem kibékülni

Mintha egy életre megutált volna.

Azt tudni kell hogy már elváltak az apukámmal és azóta már 2 helyen laktunk

És 3 iskolába járom ki az iskolát, mert anyukám sehol nem bír megmaradni és csak magára gondol.

Miskolc mellett laktunk egy kis városba (miután már elváltak) és ott éltünk 6 évet

1 évet kellett volna még maradnom hogy legalább a 8 általánost be tudjam fejezni és legyen egy normális szakmám és hogy jó jegyeim legyenek mert számít a továbbtanulásba.

De neki csak úgy kipattant a fejéből hogy Pestre akar költözni, persze hiába ellenkezek én is és a bátyám is mert úgy is az lesz amit ő akar

És hat ki gondolta volna, el költöztünk Pestre egy olyan emberhez akit csak az anyukám ismert és én még telefonom sem beszéltem vele, de költözzek hozza

Oke


Már augusztustól itt lakunk , Csepelen rengeteg hátamon van.

De ez hogy az anyám

Konkrétan megutált es folyamatosan csak ha van valami engem zaklat

Ő sosem hibás, ő az álszent aki mindenbe tökéletes és mindig igaza van

Zaklat, ha ellenkezek megüt

Úgy érzem hogy be telt a pohár, amúgy is mindig azzal idegesít hogy költözz apadhoz

Ha nem tetszik valami

Hát úgy látszik hogy az is lesz

Mi a véleményetek?



2019. okt. 17. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Költözz apukádhoz. Bár... Az se biztos, hogy jobb lesz.
2019. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

Önző szipirtyó.


Már rég apámmal laknék.

2019. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Savlekotő ***** válasza:
0%

És úgy tűnik mintha nem is akarna velem kibékülni

Nem is erőltetném,kiskorú gyerekei vannak de csak pitájára gondol.. Terhek vagytok neki gyanítom csak a tartásdij miatt vagytok eltűrve. Menj apádhoz ha befogad. Bár én jelenteném gyámügyön a prosti anyukát. Gondolom eddig is faxikhoz költözött veletek... :( Faroktól farokig rángatja a gyerekeit az milyen anya? Mi lett a magyar nőkkel?

2019. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Konkrétan miben nyilvánul meg, hogy utál? Mert magában az, hogy Pestre költöztetek (ahol sokkal több iskola van, sokkal több és színvonalasabb továbbtanulási lehetőség, több mukalehetőség, több szórakozási lehetőség), nem igazán nevezhető annak. Sőt!

Szívesen meghallgatnám anyukádat, hogy mi lehet az a zaklatás, ami miatt egy idő után elszakad nála a cérna. Az írásod alapján elég hisztis kamasz vagy, gondolom ez kiborítja a bilit.

Na, szóval fejtsd ki légyszíves bővebben és érthetőbben ("Csepelen rengeteg hátamon van" - ez mit is akar jelenteni? még fogalmazni, írni sem tudsz normálisan), hogy mik azok a borzasztó undokságok, amik érnek (hogy egy kiadós hiszti után esetleg elcsattan egy pofon, az nem számít ide).

2019. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát anyukátok két nagykamasz fiút tart el egyedül, egy fizetésből. Édes kicsi jószágom, szerinted mi valószínűbb: az, hogy egy miskolci kisvárosban nem volt normálisan fizető munkahely, és ezért költöztetek Pestre, vagy az, hogy csak úgy kedve támadt elköltözni?
2019. okt. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó

Nem egyedül nevel az anyukánk, talán el kellett volna olvasni normálisan a kérdést

És anyukámnak pont most nincs fix munkahelye ott meg volt egy elég jól fizető hivatásos munkahelye, szóval arra kéne figyelni ami a kérdésbe van

Nem kiegészíteni dolgokkal.

2019. okt. 18. 17:56
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti


Az autocorrect kijavította

hátamon=barátom😅

2019. okt. 18. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!