Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha elküld melegebb éhajlatba...

Ha elküld melegebb éhajlatba a saját anyám akkor lépnem kellene valamit?

Figyelt kérdés

19l

Elég agresszív természetű főleg ha csendben vagyok akkor dirigál hogy miért nem szólok hozzá.. csúnyán beszél hozzám sok mindennek hívott már nem is egyszer, leis ri***cozott pedig még szűz vagyok.

most nem rég költöztem ki hozzá, eddig évekig nem láttuk egymást mert elváltak a szüleim és most lett lehetőségünk új életet kezdeni. Eltudnék költözni apukámhoz de már elkezdtem dolgozni és egyedül nem tudnék lakást bérelni.


2019. máj. 22. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Mi az akadálya, hogy visszaköltözz apádhoz? Dolgozni onnan is be lehet járni. Tudod ha annyira borzalmas anyáddal élni, akkor elköltözöl apádhoz, még akkor is ha 2 óra az út a munkahelyre. Ha kifogások jönnek, hogy miért nem tudsz költözni, akkor nem is olyan rossz otthon élni.
2019. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Apukám külföldön dolgozik és én itthon szeretnék maradni itt vannak a barátaim és itt érzem jól magam.
2019. máj. 22. 16:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor tűrsz amég nem tudsz bérelni sajátot. Tudom nem ezt szeretnéd hallani de ha nem tudsz máshova menni akkor csak ez marad. Ha ilyen a természete valakinek nem fog megváltozni csak azért mert szépen kéred vagy leülsz beszélgetni vele.
2019. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!