Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apámmal állandóan egyszerre...

Apámmal állandóan egyszerre megyünk be a házba? Tapasztalt már valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
Ő otthon dolgozik, mindig a hátsó kertbe van, én meg az elülső udvaron szoktam ülni, olvasni, teazni stb. Ha valami miatt bemegyek a házba, szinte 100%ban ugyanakkor lép be ő is, csak ő ugyebár a hátsó ajtón. Ha wcn vagyok, ő is pont akkor akar wcre menni. Estefelé, szinte perce pontosan együtt megyünk el otthonról (ő pl a boltba, én pl egy haveromhoz.) nem zavar, mielőtt bárki félre érti, csak kezd érdekes lenni.

2019. okt. 18. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Ilyet még nem, de hogy a férjem mindig a vécén ül, amikor nekem is kellene a fürdőszoba, az hétszentség. Minden reggel kopogással indítok, mint valami dühödt harkály.
2019. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ilyet nem tapasztaltam, főleg nem, hogy "állandóan".
2019. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
97%

Az apámmal feszt egyszerre jön ránk a kakilás. Kezdem unni...

20/f

2019. okt. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Apám már nem él, de anyu mozgássérült, és a mellette lévő lakásban lakik a keresztfiam. Anyu unokája. Amikor hazaér kocsival a bevásárlásból, rengetegszer előfordul, hogy pont akkor ér haza az unokája (különböző időpontokban), mint amikor fel kell segíteni a cuccokat az emeletre. Mintha összebeszélnének. Pedig nem. Van, amikor 2 órakor, van, amikor fél 4-kor, délután bármilye időpontban. Már én is gondolkodtam ezen, hogy a manóba ér haza mindkettő ugyanakkor egy héten egyszer-kétszer biztosan.

Mindenesetre tényleg furcsa dolgok ezek.

2019. okt. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
69%
Én amit eddig megfigyeltem az az volt, hogy mindig akkor evett mikor hazaértem a suliból, pedig nem tudta mikor végzek. És ez azért idegesített, mert rettenetes hallgatni ahogy eszik, de sok hasonló is történt amit eddig írtak
2019. okt. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Próbáld meg egyszer, hogy amikor teázgatnál az udvaron, akkor inkább lemész a kertbe segíteni apukádnak, vagy reggel mielőtt elmész megkérdezed, hogy hazafelé mit vásárolj a boltban.
2019. okt. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 abban amit csinál, nem tudok segíteni. Ha néha mégis, akkor jól tudja, hogy ha szól akkor megyek segítek. Boltból is szoktam neki hozni cuccokat ha szól, de ha sokat vásárol akkor kocsival megy, es en nemtudok vezetni
2019. okt. 18. 12:50
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a két kisgyerekre legtöbbször szinte egyszerre tör rá a kakilhatnék. :-))))

De akkor is, amikor nem tudnak egymásról. Pl. kislányom feleségemmel bent van a házban. Kislányom éppen kakil. Kiballagok a kertbe, ott játszik a kisfiam. Leteszi a játékát, elindul befelé. Kérdezem: "Bemész?" - "Csak kakilni megyek, utána jövök vissza."


Ez az a bizonyos hatodik érzék, mint amikor pl. az anya megérzi, hogy valami baj történt a gyerekével, vagy hasonlók. A kisgyerekek amúgy is érzékenyebbek, jobban rá tudnak hangolódni másokra (egymásra). Az viszont érdekesebb, hogy felnőtt férfiaknál is előfordul ez, ahogyan mások írták.

2019. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Én azt tudom, hogy amikor haza érek, örülök hogy végre trónolhatok egyet. Amint elfoglalom a helyem, hallom ahogy lakótársam kijön a szobájából, majd színpadias sóhajtással vissza megy, olyan duzzogással, mintha bűn lenne, hogy épp szarok :D
2019. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem is ismerem a faterodat, honnan tudjam, hogy egyszerre csinálok-e vele bármit is? :-))
2019. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!