Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám mindenhol mindig leéget....

Anyám mindenhol mindig leéget. Már nem merek vele sehol mutatkozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Állandóan mindenkinek beszólogat.

Tegnap is meglátott egy c.gány nőt, aki kapott szeretet csomagot. (Tészta, só, liszt, stb volt benne) Erre anyám elkezdte hangosan mondani, hogy az ilyennek, mint pl nekünk nem jut szeretet csomag. Pedig mi nem is vagyunk rászorulva.


Amikor elmegyünk egy boltba, és mondjuk sokat kell várni, akkor is elkezd kiabálni, hogy lehetne egy kicsit gyorsabban dolgozni.


Hiába szólok rá, nem ér semmit. Nsgyon szégyellem. Főleg ha az osztálytársaim előtt csinálja ezt. Olyan égő.



2019. okt. 20. 09:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"Múltkor a postán egy betanuló lány szolgált ki (nekem levelem volt, előttem egy idős nőnek két csekkje)

A lány izgult, kicsit lassabban haladt a szokásosnál, de látszott az igyekezete.

Az öregasszony végig b...ogatta"

Az öregasszonynak meg kellett volna mondani, hogy "a mai fiatalok már neten intézik a csekkbefizetést, és nem másokat tartanak fel meg dolgoztatnak vele, mama".

2019. okt. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
64%
Alapvetően nem jó viselkedés ahogy anyukád viselkedik,de én múltkor 2 órát ültem az egyik vidéki szolgáltató kirendeltségén én Pesten lakom,rengetegen voltak és az ügyintézük olyan lassúak voltak hogy idegbajt kaptam végére és hangosan morogni kezdtem ere begyorsult társaság szólt biztonsági ember hogy pörgesék fel tempót ,kiderült hogy húzótt sorszámot felé rég ott sem volt mert megunták várakozást és elmentek akiket szólították ,néha nagy ritkán nem árt morogni kicsit hangosabban.főképp ha nem ott laksz és csak egy bizonyos dolgott szeretnél volna elintézni anál szolgáltatónál.
2019. okt. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak incidensek, amikkel úgy éreztem, éget anyukám. Nem állandóan, de elő-elő jött, amivel én anno kamaszként kellemetlenül éreztem magam. Ő nem rárivallt az emberekre, hanem kissé túlreagálta a dolgokat és, amiket egy átlag ember elenged, azért ő hisztizett. Néha, engem is belerángatott, mondván "értem teszi".


Kamaszként nem olyan ez a szituáció, mint felnőttként, hogy, ha égő egy rokon, nem mész el vele. Alap, hogy egy édesanya elmegy ide velünk, bemegy az iskolába, stb.


Én szerettem, ahogy szeretem a mai napig, de ezt a tulajdonságát nem tudtam elviselni.


Ebből adódóan, először is nagyon sokszor leültem vele, miután volt egy hisztirohama és elmondtam, én hogy éreztem magam ilyenkor.


Utána már próbált kicsit visszavenni, ha velem volt, de, ha nem sikerült, akkor ott és helyben szóltam neki határozottan, hogy ezt ne folytassa.


Nem tudom, 2019 októbere óta mi a helyzet, de én ezt udom Neked is javasolni.

2020. jan. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!