Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szoktatok meztelenül mutatkozni?

Szoktatok meztelenül mutatkozni?

Figyelt kérdés
A családon belülre gondolok csak,tehát otthon.Minden korosztályhoz szól a kérdés.Légyszi kort és nemet is írjatok.:)
2014. júl. 1. 01:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem, de egyébként is szégyenlős vagyok. Bár volt már rá példa, hogy megláttam szüleimet meztelenül, ugyan próbáltam úgy tenni, mint ha mi sem történt volna, de azért kényelmetlen volt mindkettőnknek.
2014. júl. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nálunk úgy van,hogy a szüleim nem szoktak csak úgy meztelenkedni,de ha meglátjuk egymást,akkor nincs semmi belőle.Én meztelenül megyek zuhanyozni,és úgy is jövök ki,utána már nem szoktam felvenni semmit,mert úgy szoktam aludni,reggel amikor felébredek,akkor felveszek egy boxert és egésznap csak annyi van rajtam,majd este kezdődik elről minden:D
2014. júl. 1. 01:38
 3/16 anonim ***** válasza:
Én még otthon is csak akkor vagyok meztelen, ha egyedül vagyok. Itt mindenki prűd és szégyenlős, hatalmas balhé lenne, ha meglátnának:D 17/L
2014. júl. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

en csak egy polo es egy bugyiban vagyok.

tesom is

anyukam polo meg rovid naci.. sokszor vagyunk pucerok ( csak nok vagyunk itt :D parom kulon lakik ) de nem csinalunk belole gondot...

2014. júl. 1. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Igen, szűk családban( férjemmel, rendszeresen)

Otthon a szüleimnél már nem igazán, de nem sinalunk előle gondot, de pl anyu a féjem előtt nem mutatkozna meztelenül, előttem, vagytesóm előtt igen, mármint amíg átöltözok, vagy ilyesmi.

Ha úgy van, azért van köntösünk

Tehát szégyellősek nem vagyunk.


27/n

2014. júl. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Engem nagyon zavar ha a szüleim vagy tesóm véletlenül meglátnak meztelenül, szóval nem.
2014. júl. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A ferjemmel kettesben igen, ott nem gond.

De amig a szuleimmel eltem, nem. Ha veletlenul epp akkor jott be anyu a szobamba, amikor oltoztem, nem zavartam ki, de nem setaltunk egymas elott meztelenul, apu plane nem.

2014. júl. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
igen, mi sosem voltunk szégenlösek egymás elött a szüleimmel. Persze ma már ritkán látjuk ugy egymást mert bár egy házban de külön lakrészben lakunk mi a férjemmel, de ha véletlenül ugy jön ki a lépés egyikünk sem esik kétségbe, teljesen természetes. 30/N
2014. júl. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Otthon, amikor még szülőkkel laktam, nem mászkáltunk direkt meztelenül, de nem voltunk szégyenlősek, tehát nem volt gond, ha valaki éppen látott valakit öltözés közben, simán bementünk a fürdőbe is, ha kellett valami és valaki fürdött közben.

Párom előtt meg nyilván semennyire sem vagyok szégyenlős, úgyhogy előtte simán meztelenkedem.

2014. júl. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Barátom előtt simán.

Szüleim annyit láthatnak belőlem, mint bárki a strandon, tehát bikiniben, vagy bugyiban és melltartóban mutatkoztam már előttük, ha csak rövidebb ideig is. Anyám látott már öltözni, azaz melltartó nélkül, én is őt. Másik nő előtt, főleg aki közel áll hozzám, nem szégyellem, ha pl. meglátja a melleimet egy rövidebb időre.


28/N

2014. júl. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!