Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám állandóan kiadja a...

Anyám állandóan kiadja a szobámat, ezért vele kell aludjak egy ágyban ha ki van adva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyámmal ketten lakunk egy lakásban, én 17 éves vagyok, és heti 3 alkalomra most ki lesz adva a szobám, és ilyenkor anyámmal az ő szobájában egy ágyban kell aludjak vele, mivel más ágy nincs a lakásban. Ez nem is lenne baj, mivel leszrom, szerez pénzt stb, de én nem fogok vele aludni, és az a baj, hogy nem engedi azt sem, hogy heti többször így a barátomnál aludjak. Olyan is lesz, hogy több hétig mindennap jön majd valaki, és akkor aztán nagy szpás lesz, mert tuti nem engedné meg, hogy több hétig ilyenkor a barátomnál legyek amíg ő pénzt csinál a szobámból.

Segítsetek légyszi, ti mit tennétek a helyemben?



2019. okt. 21. 11:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Halljátok senkinek nem töröltettem a válaszát, most néztem meg először milyen válaszok érkeztek😂 de hát ezért már nyilván “kamukirálynő👸🏻“ vagyok. Sajnos megint csalódtam ebben a meleg internetben komolyan, hogy az emberek így állnak a másikhoz.

Na de tényleg eskü ötletem nincsen, gondoltam arra is, hogy szrok bele és ha tetszik ha nem a barátomnál leszek mert hát azért mégiscsak. Xd oké, hogy 17 éves pisisnek gondol a válaszadok nagyrésze szerintem, de én nem nagyon aludnék anyámmal.... azért már nem most voltam 6 éves, hogy ez természetes legyen. Összeköltözést majd akkorra terveztük amikor betöltöm a 18-at, mert hát akkor már nem nagyon szólhatnak bele. Dolgozni most is dolgozok köszönöm szépen, még egy macskát is eltartok😂😂

Ja így jobban belegondolva, inkább szrok bele, ha tetszik ha nem akkor nem leszek itthon. Xd Úgyis kap tőlem pénzt meg mindent én intézek a macskának, esti és meló mellett szerintem megérdemlem😂🙈

2019. okt. 21. 22:15
 12/12 Joker2244 ***** válasza:
100%
Ha így megválaszoltad a kérdésed felesleges volt kiírni. De szerintem sem jó szülővel aludni meg hogy a te ágyadban idegenek alszanak na ne már. Menj el onnan aztán kiadhatja a szobád rendesen basszus
2019. okt. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!