Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem találok munkát 2 hónapja...

Nem találok munkát 2 hónapja ezért ki akar dobni az anyám. Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tényleg észérvekkel elmondtam h nekem se kényelmes így. Zavar h nem tudok mit kezdeni magammal. Pályakezdő vagyok így sehova se kellek hiába van szakmám meg minden. Egy telefonra se méltatnak h bocsi nem kellesz. Tudom h vannak akik évekig nem találnak de most konkrétan fenyegetnek h kiraknak. Tudom megtehetik hiszen 20 éves vagyok. De amíg se munkám semmi addig hova tudnék menni mégis?
2019. okt. 21. 12:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
2/10 kérdezi, hogy akarsz-e pultos lenni. Szerintem az is jó kezdésnek.
2019. okt. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%

Nehéz elképzelni. Engem 3 éve 10 ev otthonlét után felvettek az első helyre :-D


Faluban laksz???

2019. okt. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
67%

Ezen én is átmentem anno,sehova nem akartak felvenni. Anyukámèk nem fenyegettek soha hogy kiraknak, igaz őket is zavarta hogy nincs állásom, voltak viták ebből, de mellettem álltak.

szerintem téged se fognak utcára tenni, most komolyan ezt kinèzed belőlük? A saját gyereküket? Ez azért nem így megy szerintem.


Engem végül egy gyárba vettek fel, hát egy szar robotmunkára de nem volt más akkor

Most már rég nem ott vagyok, de munkatapasztalatnak jó volt.


Sajnos most nem válogathatsz, el kell fogadnod szinte bármit ami jön.

2019. okt. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%
Profession.hu álláshirdetőn nézted? Ott naponta teszik fel az új álláshirdetéseket, jó sokat, és szűrni tudsz végzettség szerint, vagy anélkül is. Ott minden nap elküldheted 20 helyre is a pályázatod és választ is fogsz kapni.
2019. okt. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem akarásnak nyögés a vége...
2019. okt. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező szerintem csak elegük van abból hogy minden ajánlatra van egy érved hogy jajj miért nem... Postást, árufeltöltőt mindig keresnek vagy jelentekk munkaügyi központba hátha eltudsz végezni valami tanfolyamot amivel mész is valamire.
2019. okt. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
19%
Magára vessen minek csinált gyereket...
2019. okt. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező! Az a baj, hogy egyszerűen hazudsz!

Nem akarsz te dolgozni.

Akkora munkaerőhiány van ma Magyarországon, mint talán még sohasem volt.

Az első építkezésen felvesznek azonnal.

Sőt az első postán is.

(Ne mond, hogy egyik sincs a faludban.)

2019. okt. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
76%
Postán simán fölvenének,kezdésnek neked megfelel,de mekiben,vagy BKV stb is felvenének,vagy gondolom tudsz 2 nyelven mondjuk,angol,német stb így kereshet ott is állást.
2019. okt. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
miért gondolkozik minden válaszoló Budapestben...?
2019. okt. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!