Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mihez van "joga" a nagyszülőknek?

Mihez van "joga" a nagyszülőknek?

Figyelt kérdés

Nyilván joga van látni az unokáját. De milyen gyakran?

Konkrétan az anyáról lenne szó. Nem vagyunk túl jóban, nagyon rossz természetű. Szerencsére nem lakunk egy városba.

De mióta megszületett a kisfiam állandóan itt akar lenni. Nekünk ez nem megoldható. Nem tudunk minden hétvégén arra készülni, hogy ő jöjjön és körbeugráltassa magát. Mindemellett nagyon nehezen bírom elviselni a jelenlétét. A férjem is. De ő úgy gondolja, hogy akkor jöhet, amikor csak akar.

Őszintén szólva ez így nagyon nem jó nekünk. Nem másnak szültem a gyereket, hanem magunknak.

Hogy lehetne kompromisszumra jutni, hogy élhető legyen a helyzet?


2019. okt. 25. 11:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
57%
Szóval nem teszel semmit, hanem továbbra is alárendeled magad anyuci akaratának. Szegény férjed...
2019. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Eddig se rendeltem alá, ezután se fogom 🙂

Írtam, hogy sokszor megoldjuk. És még is fogjuk. Sehol nem írtam, hogy mindig itt van. Hanem mindig jönni akar. Ezt szeretném megoldani, hogy ne mindig veszekedés legyen, hogy nem jöhet. Mert jönne minden hétvégén.

Nem akarom eltiltani a fiamtól. De engedni se fogok az ő akaratának. De piszok rossz ez az állandó veszekedés és feszültség emiatt.

2019. okt. 25. 15:45
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hát így egyszerű, veszekedés nélkül nem fogod tudni megoldani.

Inkább vállalj egyszer egy kiadós, nagy cirkuszt, ahol rendesen kiosztod, azzal ha nem is örökre, de évekre le lesz zárva a téma.

2019. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!