Mit tudnék kezdeni?

Figyelt kérdés
18éves vagyok. A szüleim alkoholisták... Ott kellett hagynom az iskolát mert egyszerűen nem volt pénz bemenni. 1hét múlva jön a NAV és lefoglalja az összes értékünk és hamarosan már a házat is elviszik a fejünk felől. Eljárok dolgozni nővéremmel. De sajnos csak napszámba tudunk eljárni mert nincs nagyon más munka a környékben. Nem csak magunk hanem a szüleinket is el kell látnunk.. Számlák stb. Sporolni sem tudok. A háztörlesztőre sajnos nincs kapacitásunk.. Ezért fogják hamarosan is elvinni azt is. Nem tudunk egy ismerősömre sem támaszkodni.. Egyszerűen kilátástalan a helyzetem.. A szüleimnek nincs tb-je évek óta a kettőjüknek több mint 700ezer forint. A házon a hitel is 4milló körül van... aki tudja innen, hogy lábaljunk ki az kérem irja le.

2019. okt. 26. 19:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hová valósiak vagytok?
2019. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
[link] A párommal itt kezdtünk. Van szállás, és biztos meló.
2019. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
97%
Keessetek olyan munkát ami ad szállást. Aztán kitaláljátok hogyan tovább. De ott kell őket hagyni a saját érdeketekben.
2019. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
95%

Külföld, vagy ha nem is külföld egy ilyen munkahely valaki az országban ahol adnak szállást meg mindent. Magatokra gondoljatok most már a ti életetekre. Hagyjátok magukra az öregeket.

Ha magukra nem képesek vigyázni és ti rátok szabályosan tojnak akkor nektek is ezt kell tennetek, mert így sose léptek ebből ki utcára is kerültök majd.

2019. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%

156cm-es 47kilós lány katonának?

Szerintem a nalunk levo csaj meg ennyi sincs.

boxoltam 6évet. Birnáma gyűrődést.

Total lenyegtelen. A katonasag is csak munkahely, nem rambo kepzo.

Mellesleg noverednek nem kotelezo szerzodnie. Katonakent az en biztositasom ervenyes az egesz csaladra. Es alberlet tamogatas sem elhanyagolni valo.

2019. okt. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Menjetek el a nővéreddel albérletbe más helyiségbe ahol találtok munkát,vagy külföldre dolgozni.A szüleid pedig egyék meg amit főztek.
2019. okt. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Gyári meló,az országban van ezer ilyen,szállással,ennyi.
2019. okt. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!