Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez bunkóság volt anyám felé?

Ez bunkóság volt anyám felé?

Figyelt kérdés
Anya és apa 8 éves koromban elváltak. Azt mondta soha nem szerette apámat. Megkérdeztem tőle, hogy akkor miért lettem én. Nem tudott válaszolni utána megmondtam neki hogy:"Gratulálok"
2019. okt. 31. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Igen.
2019. okt. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a te részedről oké volt, ha kiborultál.

Ő viszont lehet hogy most kicsit elszomorodott.

2019. okt. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Nevezhetjük bunkóságnak,de téged is megértelek.Én is kiborúlnék,ha az anyám azt mondaná,hogy soha nem szerette az apámat.
2019. okt. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, higy érzem, hogy ennek nem kellett volna megtörténnie. Bármennyire is próbálok normális ember lenni, a kollégáim állandóan belém kötnek,egyetlen nő sem akar tőlem semmit, és a rokonaim is csak kihasználnak. Úgy éezem hogy nincsen semmi keresnivalóm az életben.
2019. okt. 31. 13:29
 5/13 Savlekotő ***** válasza:
18%
Nyers voltál,fáj az igazság mindig,szomorú h sokan azt se tudják miért szültek,v derogál bevallani h érdekből,és a gyereken rúgják le h apukák már a terhesség alatt tova lépnek,főleg h a legtöbb ilyennél hiába jön a duma h apu akarta apu általában az elején közli h nem akar de a női ész h majd ha jön a cuki babóca megszereti,nem szereti, ezért anyukák női ésszel a gyerekükre vetítik...
2019. okt. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

“ A kérdező kommentje:

Az a baj, higy érzem, hogy ennek nem kellett volna megtörténnie. Bármennyire is próbálok normális ember lenni, a kollégáim állandóan belém kötnek,egyetlen nő sem akar tőlem semmit, és a rokonaim is csak kihasználnak. Úgy éezem hogy nincsen semmi keresnivalóm az életben.”

Na ne már... azt hittem, egy dühös kiskamasz vagy. Na fogjatok kezet ezzel a Savlekötővel, akivel együtt szidhatjátok anyádat.

2019. okt. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%
Nem bunkóság inkább csak nyers voltál. Valahol érthető. Valóban ha nem szerette miért született gyermek(Te) vagy miért volt vele együtt egyáltalán. Lehet hogy elszégyellte magát a kérdésed után és ezért nem válaszolt. De az is lehet hogy nem szándékosan lettél meg,talán ezt nem akarta kijelenteni..
2019. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

Itt nem csak arról van szó, hogy anyudnak becsúsztál, hanem arról, hogy nincs férfiképed, mert apa és nagybácsi nélkül nőttél fel.

Szomorú, de igaz: Ha rinyálsz, nem fogsz kelleni egy nőnek sem. Vagy ha igen, akkor attól menekülj.

Ha nem rinyálsz, hanem vállalod a hibáidat, könnyebb lesz az életed.


Nem te vagy az egyettelen és nem te leszel az utolsó, aki becsúszott gyerek volt és nem sokkal később elváltak a szülei. Főleg, hogy most itt a CSOK. Annyi vállás lesz CSOK felvétele után 10 évvel, hogy megéri ügyvédnek tanulni.

2019. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Hány éves vagy?
2019. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Lehet váratlanul érte a kérdés és leblokkolt.

Pszichoterapeutához érdemes fordulni ha gondjaid vannak.

2019. okt. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!