Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valóban bunkóság, ha nem...

Valóban bunkóság, ha nem veszem fel azt a ruhát, ami abban a szobábban száradt, ahol a nem túl higiénikus nevelőapám is alszik?

Figyelt kérdés
Anyu kimosta a ruhákat és 2 szobában szoktuk őket leszárítani, az egyik az övék. Anyuval semmi gond, tiszta nő, folyton takarít, de a nevelőapám van, hogy minden másnap fürdik csak, ráadásul a szobában eszik és van valami bőrbetegsége, én ettől írtózom. Kértem anyut, ne az ő szobájukban terítse ki az én ruhámat (én nem tudtam intézni, nem voltam itthon), erre ott lógott mind, hát kimostam újra... Azóta nem beszél velem és azt mondja, hogy egy bunkó vagyok. Szerintetek is így van? Nem akarok senkit bántani, de ő is tudja a párjáról, hogy nem tiszta ember, hogy a szobában eszik és hogy ez engem borzasztóan zavar...
2018. júl. 9. 09:17
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
76%
Attól felhúzhattad volna, mert a szobában eszik... Tényleg bunkó vagy.
2018. júl. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is hisztis és bunkó vagy. Ez nem a higiéniáról szöl, hanem nem bírod a pasast. A száradó ruhának ugyan mi köze van ahhoz, hogy nem fürdik monden nap, vagy a szobában eszik? Ne gyerekeskedj már, nem áll jól
2018. júl. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk, ha büdös van a szobában akkor én sem száritanám ott a göncöket. A bőrbetegség nem tudom, hogy kapcsolódik a ruhákhoz. Mondjuk, ha ritkán fürdik, és ez miatt pl. még el is fertőződik a bőre..az tényleg gáz és lehet szaga is. Ugyanigy a kaja..van aminek olyan erős szaga van, hogy 2 napig érezni a levegőben, a ruhák pedig átveszik. Egyszerűen intézd egyedül a mosást és a száritást is. A száritásról is gondoskodj, igy elkerülöd a fentieket.
2018. júl. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

A kézmosás sem az erőssége, akkor sem mossa meg a kezét, mikor hazaér, nemhogy itthon. Hozzáérhet a ruhámhoz kajás kézzel, illetve valamelyik ételnek erős illata van, számomra ez így nem normális.

Én gondoskodom a ruháimról 99%-ban, csak most nyaralni voltam és anyuval nagyon jó a kapcsolatom, de ebből nagy balhé robbant ki és nem értem.

2018. júl. 9. 09:32
 5/39 anonim ***** válasza:
82%

"Én gondoskodom a ruháimról 99%-ban, csak most nyaralni voltam és anyuval nagyon jó a kapcsolatom, de ebből nagy balhé robbant ki és nem értem."


Azért nem érted, mert gyengeelméjű vagy. Szerinted hogy esett anyádnak, hogy egy undorító véglénnyé degradáltad a férjét/élettársát? Amivel egyébként őt is. Még ha igaz is, nem lehet így tálalni.

2018. júl. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
15%
Én vagy mindent mosodában mosatnék és száríttatnék (ilyen vegytisztítókban, mosodákban nyilván vannak szárítógépek is, és persze - plusz pénzért - gondolom legtöbb helyen van száríttatási szolgáltatás is), vagy elvinném páromhoz, vagy barátnőhöz, vagy ahova tudom.
2018. júl. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

"Szerinted hogy esett anyádnak, hogy egy undorító véglénnyé degradáltad a férjét/élettársát?"

Nem degradáltam, 1 szót sem szóltam, csak kimostam a ruháimat újra. Nem egy tiszta ember, ezt ő is tudja, amúgy soha nem szólok semmiért, de te felvennél olyan ruhát, amire lehet hogy hozzáértek pl. parizeres kézzel vagy wc után nem mosott kezet és úgy? Ha a válszod igen, az a te igénytelenségedről bizonyítvány.

2018. júl. 9. 09:38
 8/39 anonim ***** válasza:
12%
Én vagy mindent mosodában mosatnék és száríttatnék (ilyen vegytisztítókban, mosodákban nyilván vannak szárítógépek is, és persze - plusz pénzért - gondolom legtöbb helyen van száríttatási szolgáltatás is), vagy elvinném páromhoz, vagy barátnőhöz, vagy ahova tudom.
2018. júl. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
33%
Mert egy undorító véglény a nevelőapja. Én sem vettem volna fel ilyet. Aki nem képes kezet mosni, fürdeni, tiszta körülmények között élni, az egy undorító ember. Ezen anyukád nyugodtan megsértődhet, ő hordja csak a büdös, koszos ruhákat, de másra ne erőltesse rá, főleg, hogy kifejezettem megkérted. Itt ők ketten bunkók, nem te.
2018. júl. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
71%

Hát a leírtak alapján eléggé háklis vagy a rendre, és a tisztaságra. Amiket leírtál még nem annyira durva dolgok, hogy ennyire kiakadj ezeken. Szerintem egy kicsit túlreagálod a nevelőapád higiénés szokásait, ennél sokkal durvább emberek is léteznek, de egy kicsit olyan mintha burokban élnél. Ennyi erővel ne fogd meg a buszon a kapaszkodókat, meg sehol a kilincseket. Valamint a bőrbetegségről meg annyit hogy valószínűleg nem fertőző bőrbetegsége van hanem ekcéma, pikkelysömör, seborrea??

A kérdésedre a válasz, tényleg bunkó voltál, és jogos anyukád haragja veled szemben.

2018. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!