Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg anyának,...

Hogy mondjam meg anyának, hogy szeretnék egy orrpiercinget? 17l

Figyelt kérdés
A plusz fülbevalókat is ellenezte, de arról nehezen sikerült meggyőzni. Szerintetek ezt hogy mondjam meg neki? És hogy győzzem meg? 17l
2019. nov. 2. 10:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%

Nekem is tetszik az orrpiercing, de nekem sem engedtek soha. Vettem al-piercinget, nekem a karika tetszik, igy kiprobaltam egyaltalan hogyan allna. Hat nem rossz, de nagyitja az orrot, sok munkahelyen nem nezik jo szemmel. Igy inkabb hagytam a dolgot. Maximum probald ki te is, vagy hasznalj al pc-t ideig-oraig, igy nem csinalsz semmi drasztikusat es maradandot.


A plusz fulbevalokba szerintem hamarabb belemennenek, foleg hogy lehet teljesen esztetikusan is megcsinaltatni. :)

2019. nov. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
5%

Izlestelen es ocsmany!

Ezt nem szoktam az orr pc-esek szemebe mondani csak kinevetem oket max.


Fulemben osszesen 3 jobba + 3 balba lyuk van, 17 voltam mikor az elso plusszt lovettem. Pont lesz#rtam anyam mit szol nem is beszeltem meg vele. Megmutattam aztan mondta a litaniat :D illedelmes maradtam o nem ordibalt! Ennyire tiszteljuk egymast. :) Az utolso mert tobbet nem lovetek fulbim meg friss de mar 23 vagyok,es ebbe is belekotott ne foglalkozz vele.

2019. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%

És milyet szeretnél? Ezt a hagyományos kis oldalra beszúrósat, vagy a tenyészbika-orrkarikát? Mert nem mindegy.

Plusz az sem mindegy, hogy miért szeretnéd. Ha úgy adod elő anyukádnak, hogy láttad egy csomó csajon az Instagramon és ők milyen menők és te is szeretnél menő lenni, azzal szerintem nem fogsz nyerni.

Egyébként ha nemet mond, akkor sem történik semmi, hiszen jövőre töltöd a 18-at, utána azt csinálsz, amit akarsz.

Igazából most is, mert a legtöbb szalonban (sajnos) nem kérnek személyit, csak bemész, beszúratod és kész.

Aztán persze valószínű, hogy ha úgy állítanál haza, akkor azt anyukád úgy venné, hogy direkt ellene akarsz lázadni és direkt azért csináltattad, hogy bosszantsd, és lehet, hogy részben igaza is lenne.

Én azt mondom, ha a boldog, kiegyensúlyozott életre hajtasz, akkor először anyukáddal tedd rendbe a kapcsolatodat, mert amíg ilyen rosszban vagytok, addig semmilyen testékszer vagy tetoválás vagy új ruha vagy új pasi vagy 500 fészbuk lájk sem fog segíteni rajtad.

2019. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
27%

+ Hozzáteszem nekem is van piercingem, tetoválásom is, szigorúan 18 éves korom után csináltattam őket, és nem azért, mert előtte nem engedték volna, hanem szimplán azért, mert ezek gyerekre nem valók.

Kifejezetten idétlen, mikor az iskolában a tizenpár évesek már 5 centis fültágesszel, orrkarikával meg nagyon egyedi álomfogós meg koponyás tetkókkal futkoznak.

És azt kell mondjam, hogy de, komoly munkahelyeken bizony még a mai napig akadály. Nyilván egy gyárba, 3 műszakba egy gép vagy szalag mellé szó nélkül fel fognak venni, akármennyi dekoráció van rajtad, de komolyabb állásoknál bizony még mindig óriási hátrány.

2019. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
8%
Mondd meg neki, hogy ezt szeretnéd. Aztán ha van esze, nem enged meg ekkora marhaságot. Van farsang, jelmezbál, az februárban van, nem szabad összetéveszteni a hétköznapokkal.
2019. nov. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
19%
Minek kerdezed meg? Te orrod, nem az ove
2019. nov. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

A fülbevalót engedi, de hónapokig kell győzködni előtte. Az az ellenérve arra is, hogy "feltűnő""minek""úgysem látszik a hajadtól" vagy az,hogy neki nem tetszik. Igazából nem karikát szeretnék, hanem csak egy kis pöttyöt. A karika nem állna jól.

Illetve szerintem azzal nem lehet rendezni egy nem túl jó kapcsolatot, ha az összes konfliktust kikerülöm. Nem túl célravezető szerintem. Titkolózni meg hülyeség lenne akarhány éves is vagyok látni fogja.

2019. nov. 2. 13:45
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

"szerintem azzal nem lehet rendezni egy nem túl jó kapcsolatot, ha az összes konfliktust kikerülöm. Nem túl célravezető szerintem."


Nem kikerülni kell, hanem nem gerjeszteni tovább, ami amúgy is feszült, mert az csak olaj a tűzre!


Egy pötty miatt meg tényleg kár ekkora cirkuszt rendezni.


De ha úgyis mind1, hogy itt mi mit mondunk, akkor csináltasd meg és aztán veszekedj reggeltől-estig, ha ez neked ennyire megéri!


Szerintem nem éri meg, de nyilván te ezt még gyerekként másként látod.


Az embernek néha tudnia kell lemondani a kevésbé fontos dolgokról a fontosabbakért és maga elé helyezni mást.

2019. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 hírnök ***** válasza:
Anya, szeretnék egy orrpircinget!
2019. nov. 3. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
várj egy évet és nem kell neki szólni
2019. nov. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!