Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyünk ha a gyerekeink...

Mit tegyünk ha a gyerekeink nem jönnek ki egymással?

Figyelt kérdés
A párommal friss kapcsolatban vagyunk, mindketten hosszú házasságot zártunk le a közelmúltban(egymástól függetlenül). Felnőtt gyerekeink vannak, de rengeteg közöttük a feszültség. A páromnak csak egy lánya van, és ő felvállaltan a nőket szereti. Ezt leszámítva vele nincs baj, a feszültséget többnyire az én 3 gyerekem gerjeszti. A nagyobbik lányom elég hallgatag, ha szól is néha a párom lányához az eléggé nagyképűre és lefittymálóra szokott sikeredni, de eddig még semmi konkrét sértés nem volt szerencsére. A középső lányom viszont katasztrófa, folyton piszkálódik a lánnyal, és kétértelmű, sikamlós megjegyzéseket/ vicceket tesz/mond a női nemiszervekre, úgy általában leszbikusságra utalva. A fiam pedig folyton kérdezgeti, faggatja, hogy milyen nők jönnek be neki és hasonlók. Hiába beszélek velük, még ők vannak felháborodva és a két lányom letagadja, hogy a negatív és dagradáló célozgatásaiknak a másik lány lenne a célpontja, illetve azt is hogy kétértelműek lettek volna a megjegyzéseik... Mit csináljak velük? Esetleg más mozaikcsaládok hogyan oldják meg az újdonsült mostohatestvétek közötti konfliktusokat?

2019. nov. 2. 18:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
83%
Jó hülye gyerekeid vannak már bocsánat. Egyébként nem is értem, hogy miért téma ez pláne ennyi idősen.
2019. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
88%
Ebből szakítás lesz, ha ilyen undorítóan viselkednek a gyerekeid. Gondolom, ez is a céljuk.
2019. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
86%

Úristen! Azért 29-27 evesen,hogy csak ennyi eszük legyen... meg a 22 evest megértem,agyilag még nem lehet ott a szeren,de a közel 30-as két nő. Büszke lehetsz rájuk...


És ne haragudj,az miért "baj",hogy a nő a nőket szereti?

2019. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
99%

“ Felnőtt gyerekeink vannak,”

Akkor majd ők megoldják.


Az a baj, hogy ha idegenek lennének, biztos simán elküldené őket a csaj melegebb éghajlatra. De jelen helyzetben valószínű, hogy nem akar bekavarni az apja friss kapcsolatába azzal, hogy felveszi a kesztyűt és "megsérti" a "kedves" új tesókat.

Kérdező szerintem beszélj a párod lányával, hogy nyugodtan védje meg magát, nem kell udvariasságból tűrnie a bunkózást.

2019. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem szembe sítsd öket, hogy ök szeretnék-e, hogy abban amiben nem átlagosak azt kifigurázzák mások?

Pl ha szöke a lányod, kérdezd meg, hogy szeretné-e, hogy megkérdezze valaki töle, hogy : na milyen szökének lenni, nem rossz, hogy mindenki hülye libának néz? Vagy más szöke is ilyen bután viselkedik mint te?


A fiaddal nincsen baj szerintem, miért ne érdekelhetné? Egy az érdeklödési körük, szerintem ebben semmi rossz nincsen.


A nagylányt meg mikor flegmáskodik, akkor kérj a többiektöl hangosan ott bocsánatot: ah bocs, de ö már csak 30 évesen ilyen flegma, már késö a nevelése...

2019. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
98%

"Pl ha szöke a lányod, kérdezd meg, hogy szeretné-e, hogy megkérdezze valaki töle, hogy : na milyen szökének lenni, nem rossz, hogy mindenki hülye libának néz?"


Ezt kb egy 10 éves kislánynál tudnám elképzelni, de mint kiderült közel 30 éves emberekről van szó.

2019. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
87%

ezt a kérdést nem értem... Félévszázados emberek vagytok, felnőtt KÜLÖN LAKÓ családtagokkal = "gyerekekkel"

Miért kéne összejönni?

Ti ketten éljetek boldogan, a többiek meg járják a maguk útját.

2019. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Savlekotő ***** válasza:
76%
Igy lettek nevelve,otthonról hozzuk ezeket.
2019. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
67%

Vannak olyan családok,ahol fontos az összetartás. Függetlenül attól,hogy közben a szülők elváltak. Gondolom itt a két szülő is egy ilyen álom képet képzelt el,hogy mindenki mindenkivel jóban lesz. De sajnos ez nem így alakult,mivel az apuka "gyermeke" kakukk tojás.

Én a te helyedben már rég leültem volna a három gyerekekkel,és elmondtam volna nekik,hogy mi a helyzet a leszbikusággal. Lehet,ők azért ilyen elutasítóak,mert eddig csak annyit hallottak róla,amivel cikizni lehet a másikat. Tehát ha konkrét dolgokat mondanál,akkor talán magukba néznének,és nem lennének ilyenek. Másfelől pedig ennyi idős gyerekeknêl engedném még az újdonsült páromnak is,hogy meg védje a saját lányát.

2019. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
47%

28 éves felnőtt nőként képtelen vagyok felfogni, hogy viselkedhet ilyen undorítóan két velem majdnem egykorú "nő". Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok "libsi", pl. nem tartom szép látványnak amikor azonos neműeket látok smárolni az utcán meg stb., de ilyen minősíthetetlen viselkedésre csak a legnagyobb bunkók képesek.

Örülj neki, hogy a párod lánya nem egy alpári, civilizálatlan bunkó, mert ha lemenne a gyermekeid szintjére, már rég pofán verte vagy megtépte volna őket.

A párod meg szó nélkül hagyja, hogy a kedves családod egyfolytában bántja a lányát?

Egyébként a kedves kislányod szerintem a nőket szereti, azért gyűlölködik ennyire, mert ezzel próbálja leplezni a szomorú igazságot magáról.

2019. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!