Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A páromnak van egy gyereke,...

A páromnak van egy gyereke, furcsa érzéseim vannak vele kapcsolatban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Alap járaton szeretem a gyerekeket, vele is nagyon jól kijöttem vele eleinte, csak valahogy egy ideje mikor velünk van elkap egy furcsa érzés. Valahogy kirekesztettnek érzem magam ilyenkor, mert egyébként a párom imád, folyton velem foglalkozik, de ilyenkor azt is elfelejti hogy ott vagyok, persze a gyerek is ilyenkor elvonul vele és kizárnak az egészből. Nem tudom ezt hogy lehetne normálisan kezelni, mert tudom hogy fontos a lánya, szereti is, csak engem meg ez közben teljesen kikészít. Volt már valaki hasonló helyzetben?
2019. nov. 4. 08:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodj kicsit, te heti szinten hány órát töltesz a pasival kettesben és a gyerek hányat? Nos, ki van többet a férfival?
2019. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Némelyik tanács ledorongoló, de lényegében azt akarja tanácsolni, amit én is: ne nézd ferde szemmel, ha a párod a gyermekével elvonul és kettesben vannak. Vedd természetesnek és békülj meg vele.

Jó jelnek látom, hogy alighanem magad is így látod, hiszen rákérdeztél. Csupán jobb lenne neked , a pároddal kettesben. Jól tanácsolja, aki azt írja, hogy vond be a leányt a háztartásba, segítsen a konyhában tanítsd meg egy-két konyhai trükkre, dicsérjed őt. Minden rendben lesz.

2019. nov. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem nagyon lehet ilyenekbe belevonni ha nem akarja, a párom meg nem nagyon hajlandó nevelni, mivel azt mondja ritkán látja. Egyébként már felvetettem neki, hogy néha kettesben is találkozhatnának, mert nekem az nem jó érzés hogy csak ülök egész nap és nézem őket, de nem tetszett a páromnak. Amúgy tényleg szerintetek olyan rossz ötlet az hogy néha kimaradok ebből? Elvileg neki van láthatása nem nekem
2019. nov. 5. 07:39
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pedig nem marad más, mint tudomásul venni, hogy az apja a lányával, a lány pedig az apjával akar pár órát együtt lenni. Ne vedd tőlük rossz néven, kettőjük ügye. Attól Téged még mindketten szerethetnek. Idővel még sokat javulhat a helyzet, ha a lány jobban megismer téged és netán nem azt látja benned, aki az anyját "kitúrta". (Idézőjelbe tettem, hogy éreztessem - nem ezt gondolom.)
2019. nov. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Én ezt el is fogadom, csak nem értem az mért baj ha én néha ki szeretnék maradni ebből
2019. nov. 5. 10:20
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan párom akinek volt 2 gyereke.Én nem tudtam elfogadni.Olyan is volt akinek több gyereke volt különböző nőktől,az ilyennek meg végképp nem szültem volna gyereket.Mindig azt vallottam hogy olyan nem kell,akinek már van,meg nem is szülnék ilyennek,csak a problémákat szüli az ilyen dolog.
2019. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
60%

Kedves Kérdező!

Ellentmondást látok a szövegedben:

- a kérdésedben arról panaszkodsz, hogy amikor a lány nálatok van, akkor csak az apjával van, téged pedig kihagynak, ami téged "teljesen kikészít".

- a 17. alatti szövegedben pedig ezt írod. "...nem értem az miért baj, ha én néha ki szeretnék maradni ebből." (t.i. a közös együttlétből). Most akkor melyiket akarod?

2019. nov. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Pardon, nem a 17., hanem a 15. pont alatti válaszodban írod.
2019. nov. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hát ilyenkor kb úgy érzem magam mint egy szobadísz, szal neki fontos hogy ott legyek, de a gyerek meg az apját rángatja mindenfelé
2019. nov. 5. 13:36
 20/20 anonim ***** válasza:

Megértettem.

Az apának kell apró lépésekkel megkedveltetni téged a lánnyal. Pl. említse meg a lányának, hogy ő miért szeret téged, miért lenne jó neki, ha néha Te is velük mennél...

Te ne igyekezz minden áron a kedvében járni a lánynak, mert talán tolakodásnak venné.

2019. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!