Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem akar önálló életet...

Miért nem akar önálló életet egy férfi 43 évesen?

Figyelt kérdés

Mi oka lehet, hogy nem költözik el otthonról, nem szeretne talpra állni, családot, gyereket, közös jövőt valakivel? Jóképű, normális, de szerintem pszichésen sérült lehet ez a kollégám. Tetszik külsőre, (én is neki), de félek az ilyen kapcsolattól. Annyit tudok hogy mindig voltak évekig tartó kapcsolatai, de együtt nem élt senkivel, és ezek a kapcsolatok x év után szakításba torkolltak. Jómódú szülők gyermeke egyébként.


Ismertek ilyen férfit? Mi lehet bennük?


2018. szept. 16. 20:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
61%
Anyukájuk a bajuk forássa,kerüld az ilyet.
2018. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy a szülők is "elrontották", mert ifjú korában ki kellett volna tessékelniük otthonról, hogy áll talpra fiam! De visszatartották, ő pedig örült ennek, és úgy látom, a mai napig kényelmes neki.. :(
2018. szept. 16. 20:26
 3/33 anonim ***** válasza:
71%
Már öreg a saját családhoz,ha eddig nem vágyott rá,így is marad.
2018. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Attól félek,hogy az első komolyabb problémánál meghátrálna, ha összeköltöznénk...
2018. szept. 16. 20:28
 5/33 A kérdező kommentje:
Vonzódom hozzá, tetszik.. El tudnám vele képzelni, de félek belemenni... :(
2018. szept. 16. 20:31
 6/33 anonim ***** válasza:
91%
Az én exem esténként a közös lakásbol hazafutott Mert anyuka sirt a vonalban,v épp kis hiján én éreztem magam rosszul h nem fekhet a fia mellé. Jobban jársz ha az ilyen otthoni mentális sérülteket messzire kerülöd..
2018. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
75%
Hallgass a megérzéseidre, és ne kezd bele egy ilyen kapcsolatba! Mindig te leszel a rossz, sürgetésnek veszi, te leszel a hibás mindenért! Keress egy igazi férfit, aki felvállal, és elvállal téged, elfogad, és veled akar élni!
2018. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Hát ez elég rémisztően hangzik kedves Utolsó Válaszoló. :(
2018. szept. 16. 20:34
 9/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is. Errefelé hajlok az eszemmel.. de úgy tetszik.. :( A fenébe is..
2018. szept. 16. 20:35
 10/33 A kérdező kommentje:
Az utolsó exe ezért hagyta ott. A halogatásért. Majd összeköltözünk, majd ez lesz majd az lesz.. aztán nem lett semmi. A lány 4 évig volt vele.
2018. szept. 16. 20:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!