Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért néz enynire hülyének?

Anyám miért néz enynire hülyének?

Figyelt kérdés
Ha elmegy a net és újraindítom a routert (kihúzom bedugom) Azt mondja ,hogy úristen, honnan tudsz te ilyeneket? Mintha feltörném a CIA-t vagy mittudomén. Ha például rajzból "természet" címmel kel beadandót készíteni, rajzolok egy nagyon nagyon sz@rul sikerült fát és egy mezőt, arra anyám azt mondja ,hogy hihetetlen. Ezt biztos te csináltad? Mintha hülse lennék. PEdig nagyon őszinte a kapcsolatunk, csak valamiért azt hiszi, hogy ehez olyan nagy tehetség kell. Ez mire jó neki? Nem értem már...
2019. nov. 13. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

Fogalmam sincs :/

De így leírva, ha mindig ezt csinálja, akkor elég rosszindulatú és a arrogáns a stílusa.

Amolyan gúnyos.

Kérdezted már tőle hogy miért ilyen? Mondtad neki, hogy neked ez rosszulesik?

2019. nov. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem is nézhetsz hülyének, de most az a gondod, hogy szerinted érdemtelenül is dicsérget?

Neki tetszik a fa és nem tudja, hogy a routert áramtalanítani kell, mert nem ért hozzá. Neki ez kínaiul van és csodál téged, miközben ezt ki is fejezi.

Életed legnagyobb baja az legyen, hogy az édesanyád elfogult veled szemben!

2019. nov. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Félre érted.


Anyud büszke rád, és így fejezi ki.

Amihez ő nem ért, és neked megy, csodálkozik.

Ilyenkor, mond büszkén, hogy ígen.

2019. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
A helyesírásodat is dicsérgetni szokta?
2019. nov. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem, egyáltalán nem gúnyosan mondja, szeretetből, csak azt nem értem, hogy ha én nem dicsérem meg azért ,hogy kidobta a szemetet, akkor ő miért csodál és istenít engem, amikor pl szabványírásból egy szöveget kellett írni dőltbetűvel. olyan rettenetes A-betűket rajzoltam, a T-betű hullámos, és arra is azt mondja, hogy Aztaa, Ezt TE csináltad? Hihetetlen. Nem látott még szabvánírást? Tudhatná, hogy sz@r lett.
2019. nov. 13. 20:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért mert az a "dolga". Az én oktatóm mindig azt mondta, ő nem azért van itt, hogy agyon dicsérjen minket, az otthon anyuka dolga, neki pedig hogy megmondja hol nem jó és kijavítson minket.
2019. nov. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Jesszusom, szegyelld magad! Inkább orulj neki, hogy ilyen anyukad van... komolyan mondom, az embereknek semmi sem jó soha...
2019. nov. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Büszke rád, szeret téged, dicséretet. Örülj neki! :)
2019. nov. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Te nem vagy normális. Neked nem esik jó hogy édesanyád dicsér? Én pl sok dologból iskolában csak átlagos képességű voltam, mert annyira ment, meg annyira volt idő, de mindig olyan jó érzés volt hogy még az is tetszett neki.

Jobb lenne ha semmiért se kapnál dicséretet? Teljesíthetnél akármilyen jól akkor is megfelelési kényszered lenne mert semmi nem elég jó, semmiért nem dicsérnek meg.

Meg nálunk is alap dolog, hogy ha megmutatjuk egymásnak mit csináltunk akkor elismerjük egymást. Még egy mosogatásért is örülünk egymásnak. És ha valami nem úgy sikerült akkor is azt mondjuk, hogy ügyes vagy amiért megpróbáltad.

Vagy az meg se fordult a fejedben, hogy azért dicsér mert neki ez tényleg lenyűgöző? Lehet Ő nem tudna ilyet és tetszik neki, hogy te tudod.

Meg még is csak az anyukád, és igaza van egy előttem lévő válaszolónak. Az anyukák dolga hogy dicsérjenek, mert a tanáraid nem fogják minden lépésedet elismerni.

2019. nov. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem, nem jó. angyon idegesít, amikor olyanért dícsér meg, ami nem jó!
2019. nov. 14. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!