Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem kedveli a szüleit, szinte...

Nem kedveli a szüleit, szinte már utálja őket. Mivel tudok segíteni neki?

Figyelt kérdés

Van egy barátom , a továbbiakban hívjuk Annának. Szóval Anna már hónapok óta mondja nekem hogy nagyon köcsög vele az anyukája (csak az annyával él) és neki ez nagyon fáj . Mert elég bántó dolgokat mond. Ma azzal írt rám hogy miért nem normális. Bemásolom az üzenetét!: "Miért nem vagyok olyan mint a többi gyerek akik mindig boldogak jó tanulók mindenki szereti őket és ők szeretnek mindenkit? Miért nemtudok normálisan boldog lenni? Miért érzem magam mindig ennyire magányosnak? Miért nem érzek senki iránt szeretet?" Én nem tudom hogy mit tegyek. Mármimt ezek után elkezdte hogy ha valaki pénzt adna simán lelőné az annyát. Tudom hogy ez betegül hangzik de én nem tudom hogy mennyire rossz a helyzet otthon szóval nem ítélem el. Meg ismerem az anyukáját és hát nem a legkedvesebb ember.

Ajánlottam neki pszihológust (suli). Reménykedem hogy ez segíteni fog neki. De addigis van valami amit megtehetek érte hogy megkönnyebbítsem az életét?



2019. nov. 17. 10:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez az anyja lelövéses üzenet nem tűnik neked vészesnek de ha csak véletlenül is meghal az anyja, vagy gyanús okok miatt kórházba kerül, és a kórház kötelességből értesíti a rendőrséget, és ez akár egy öngyilkossági kísérletnél is megtörténik, tudj róla, hogy a lánya telefonról törölt üzenetei nem tűnnek el a rendszerből, azok előhívhatók, és még egyszer mondom, téged is elő fognak venni miatta, aki hallgattál erről a fenyegetésről.
2019. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ahogy látom minden válaszadó egy véleményen van. Megfogadom a tanácsotokat! És igen , lehet hogy mindig próbálok mindenkin segíteni.Köszönöm hogy tudtatok segíteni legalább az én helyzetemen!❤
2019. nov. 17. 13:14
 13/13 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel, nem menthetsz meg mindenkit. Ahhoz az embereknek maguknak kell megtenni a dolgokat.
2019. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!