Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Létezik olyan, hogy a gyerekne...

Létezik olyan, hogy a gyereknek választani kell a családja és a párja között?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Létezhet olyan, hogy válaszút elé áll valaki. Vagy a családom, vagy a párom?


Ha igen, mi a teendő? Milyen esetben reális ez a patthelyzet?


2019. nov. 18. 21:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#5

Szerintem inkább a fordítottja a gyakori.

2019. nov. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
SEGITSEG! Es ha a baratnom ki van akadva azon hogy anyamek naponta osszesen 2 percre keresnek engem es mindig szol hogy gaz? Sms t kapok anyamtol naponta es rolunk erdeklodik. Ez a sok vagy a parom? (Nem jarkalok allandoan a szulokhoz)
2019. nov. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12es vagyok. Total temaba vag. 2tuz kozott erzem magam. En nagyon passziv vagyok a szuleimmel,tesommal is. Mindenem a parom, csaladommal naponta az a 2sor uzenet van amiben a naaagy semmirol irok. Anyam szrul van mert sose mondunk el a parommal semmit,mert nem tartozik mindenkire minden. Anyam naponta azt is leirja mennyit szrt a kutyajuk csak irhasson..en irom h ok. Es ennyi. Parom korberohog h mekkora gaz ez. Nem olvassa csak tud rola.
2019. nov. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az nem probléma, hogy beszélsz a szüleiddel. De hogy ilyen semmitmondó marhaságokról van szó, az viszont az...
2019. nov. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

13-as:

Én kivágnám azt a barátnőt, mint a sz...ó macskát.

Nem azért, mintha egyetértenék anyukáddal, hogy minden lényegtelen dolgot megír neked. Hanem azért, mert a párodnak tiszteletben kéne tartania a te családi kapcsolataidat. Mit zavarja őt, hogy anyukád miket írogat? Neked írja, nem neki. És napi 2 perc beszélgetés a szülőkkel vagy egy SMS abszolút bele kell, hogy férjen egy párkapcsolatba. Akinek ez sok, az ki akar sajátítani, a tulajdonaként kezelni, hogy ő mondja meg, kivel mikor mennyit beszélhetsz. Hát egy frászt!

2019. nov. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
73%

Annak idején csak ketten voltunk és én voltam a pár.

Most már szülő vagyok, tehát ismerem mindkét oldalt.

SOHA-SOHA nem kényszerítettem sem a párom és ma már a gyerekemet sem választásra, mert látom az életben, hogy aki ilyet tesz, azt rendszerint előbb-utóbb megutálja a kényszerített.

Akitől erővel el van választva valaki, annak a hibái az idő múltával feledésbe merülnek és csak a szépre emlékezés marad és a hiánya. Ellenben a "győztes" hibái felnagyítódnak, a másik hiánya miatt és eleve az zsarolós kényszerítés megbosszulja magát.


Kérdező!

Soha ne engedd, hogy olyan helyzet alakuljon ki körülötted, hogy bárki akarata miatt választásra kényszerülj! Nem leszel boldog!

2019. nov. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!