Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ekkora baj anyámnak,...

Miért ekkora baj anyámnak, hogy meg szoktam ölelni a barátaimat? 17l

Figyelt kérdés

Családon belül senki nem ölel meg senkit egyébként, de ez őt nem zavarja, felénk nem ez a szokás alapból. Szóval tuti nem ez a baj.


Szóval az egyik felmondatban elejtettem neki, hogy az egyik barátnőm ma megölelt, és rendesen ki volt akadva. Aztán mondtam, hogy a többi barátommal is meg szoktuk ölelni egymást, amire megint elég érdekesen reagált. Mondhatjuk úgy, hogy teljesen felháborodott, hogy miért ölelkezek lányokkal. Én meg ugye mondtam, hogy a fiú barátaim közül is van kb két személy, akivel meg szoktuk ölelni egymást. Erre azt mondta, hogy az más, meg hogy biztos rosszat gondol a környezet, ha egy velem azonos nemű személlyel ölelkezem.


Szerintetek mi a kiakadás oka?


2019. nov. 20. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Hogy azt hiszi leszbi vagy. Vagy túlságosan érdekli hogy mások mit gondolnak (pl hogy leszbi vagy). Vagy maradi.
2019. nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi baj sem.
2019. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha egy kicsit elgondolkodtál volna a dolgon magadtól is rájöhettél volna (márha igaz a sztori), de nyilván jobb lesz, ha itt majd elmondják neked, hogy anyád maradi meg homofób, meg ki tudja még mi.
2019. nov. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Semmi kulonos, csak homofob.
2019. nov. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3-as mi is azzal a gond, ha két azonos nemű ember megöleli egymást? :D De ugye nem, nem vagy te homofób... :D
2019. nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Azért, mert az ő korában ez még nem volt elterjedt szokás, mint manapság az usákok majmolása miatt.
2019. nov. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem volt divat?

Milyen szájcsókokat nyomtak egymásnak a politikusok?

2019. nov. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sztem megszokott dolog ez manapsag semmi erdekes nincs benne.

Viszont en sem igazan ertem azokat a lanyokat, akik a fiu ismeroseikkel folyton olelkeznek. Azt mondjak csak baratok, de en pl. miert nem erzem ugy hogy olelgetnem kell a barataimat?:D Ha a csajom folyton fiukat olelgetne, furcsanak tartanam. Lehet velem van a baj, de en egyik haverom sem szoktam atolelni. Akivel olelkezek az a csaladom meg a baratnom. Ettol fuggetlenul sztem lany-lany esetben normalis teljesen, a lanyok mindig olelgetik egymast. Lany-fiu esetben viszont sztem a fiu erosen orul neki, hogy olelgeti a lany baratja, de nem ugyanazon okbol, amiert a lany... ez a velemenyem

2019. nov. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Abszolút egyetértek.
2019. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez az egészséges, ha ölelkezel emberekkel.

Én pl. nagyon elszoktam tőle, és nem is tartom magam normálisnak.

2019. nov. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!