Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg anyámnak,...

Hogy mondjam meg anyámnak, hogy nem vele közösen szeretnék fehérneműt venni? 16l

Figyelt kérdés
2019. szept. 28. 12:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
95%
Nem tudom milyen vele a viszonyod, viszont szerintem simán állj elé, és mondd ezt meg neki. Ezen szerintem nem kellene, hogy megsértődjön!
2019. szept. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
De miért kell ezt megmondani? elmész, megveszed.
2019. szept. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
16 éves, nincs pénze, azért a szülei vásárolnak vele, mert ők fizetik. Nyilván bele is akarnak szólni abba, hogy mit visel. Akinél a pénz, annál az akarat, ha ilyenek, akkor amíg nincs saját pénzed, addig azt kell hordanod, amire pénzt adnak. Keress diákmunkát, nincs jobb ötletem.
2019. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
"Anya,egyedül szeretnék vásárolni."
2019. szept. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
2-es, talán mert pénz is kell(ene) hozzá. Nem magát tartja el.
2019. szept. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Előttem már leírták, hogy mit mondj. De egyvalamit nem közöltél: milyen fehérneműt szeretnél venni, amit nem lehet anyuddal közösen vásárolni? Valami extrát? Mert ha nem, akkor nem értem, miért baj, ha vele veszed meg. Mi rossz van abban? Szerintem semmi, hacsak nem tényleg valami extravagánsat szeretnél. Vagy az ára miatt? Egy mondatodból nem igazán lehet tudni, mi ellene a kifogásod.
2019. szept. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Semmi extrát nem akarok, csak annyi bajom van, hogy mindenre van valami megjegyzés, ami kínos. Plusz ha csak ránézek valamire, ami szerinte kihívó, akkor vitatkozik mindenki előtt. Bár ez nem csak fehérneműnél van így. És szerintem ez gáz.
2019. szept. 28. 13:46
 8/11 anonim válasza:
96%

Nekem ennyi idősen meghozta a piacról a mamabugyikat, vagy azokat az ovisoknak való kis műanyagban 3-4 bugyi....

Aztán, ha elhaladtunk ilyen előtt, akkor "kislányom vegyünk bugyogót, mert keveset mosattál".

Kicsit sem volt gáz... Amiket meg én vettem magamnak kidobálta, meg közölte, hogy "az ő pénzét" ne költsem ilyenekre. Nem valami kirívó darabokat vettem, csak. Nem derékig érő fehér mambugyiban akartam repeszteni...


Szerintem vegyél magadnak, vagy kérjél pénzt!

2019. szept. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Dolgozz, vegyél a saját pénzedből!
2019. szept. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
97%

Megmondod így, hogy szeretnél elmenni egyedül vásárolni..

vagy a barátaiddal. Lehet akkor még jobban belemenne, mert nem érezné bunkóságnak.

2019. szept. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!