Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, ti mit mondanátok a...

Anyukák, ti mit mondanátok a lányotoknak, ha nem tudna továbblépni egy tőle 18-20 évvel idősebb férfin, hiába az nem foglalkozna vele?

Figyelt kérdés
Anyukámmal nem akarok ilyenekről beszélgetni, mert akkor ő elmondaná apának, és csak aggódnának stb. Nektek mi a véleményetek?

2019. ápr. 6. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Hát ha nem elég bölcsek a szülők ahhoz, hogy segítsenek, akkor tényleg fölösleges az ő tanácsukat kérni, mert csak aggódni fognak és megterhelnek még az ő bajukkal is a meglévő tetejébe.

Inkább más emberek tanácsát érdemes kérni, azokét, akik feldolgoztak már viszonzatlan szerelmet.

A kor az itt lényegtelen.

2019. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
"Kislányom,egy lúzer vagy, nem rudom kitől örökölted,de szànalmas."
2019. ápr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Azt hogy hülye vagy fiam,inkább gyártottam volna ruhásszekrényt.
2019. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Drága kislányom, én is voltam fiatal, természetes, hogy vonzódsz egy idősebb, tapasztalt férfihoz, hiszen a mai 20 éves fiúkról sokszor azt sem lehet eldönteni, hogy fiúk-e vagy lányok.

De gondolkozz reálisan, mit tudnál te adni egy 40-es férfinak a testeden kívül? Egsziztenciád meg nincs, itthon élsz, nincs kereseted, nincs teljes munkaidős állásod, háztartás vezetni sem tudsz.

Ezt mondanám.

2019. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
46%
#4; És még kiegészíthetnéd a mondandód azzal, hogy 10 év múlva nem lesz kedves bekapni a szottyad fütyit.
2019. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Én nem vagyok anyuka, de ahogy elnézem, az eddigi kommentelők nem sokat tettek hozzá. Viszonzatlan szerelmem már volt, amin kb 1 év alatt tettem túl magam, ennek alapján azt mondom, hidd el, el fog múlni, és amikor legközelebb szerelmes leszel valakibe, már nem is fogod érteni, miért kellett ez az ember. Én is így érzem az egykori nagy szerelmemmel kapcsolatban, pedig ő egyidős velem.
2019. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Információk hiányában nem tudok érdemben válaszolni.

Az én lányom jelenleg 12 éves, az ő esetében úgy nagyjából normálisnak is tartanám, tipikus kamaszsszerelemnek, ha egy idősebb férfi után epekedik titokban.

De gondolom itt nem erről van szó...

2019. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Lányom először a nyelvtant tanuld meg, utána ráérsz NÁLAD idősebb pasikon jártatni az agyad.

Egy régi szerelmet többnyire egy új tud teljesen elfeledtetni.

2019. ápr. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
50%
Sziaa. Irj ha gondolod. Eleg hasonlo a dolog.
2019. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonymousreview60 ***** válasza:
30%

Kérdező, a kérdésed alaphibái - amik miatt érdemi vélemény nem adható, csak f*k**ni lehet esetleg tégerd - az alábbiak:

1. Nem írtad le a korodat, és a státuszodat. 20 éves egyetemista, otthon lakik, Mekiben dolgozik. Vagy 28 éves könyvelő, bérlakásban. Teljesen más eset.

2. Nem írtad le, mikor, milyen körülmények között jöttettek össze, mi tetszett meg benne, mi miatt mentetek szét.

A fentiektől függően lehet, hogy:

a Férfit látod benne, és csak nem próbálkoztál eleget a korod+(5-10) év korosztályban.

tetszik, ahogyan gondoskodik rólad, tanácsol, vezet(!) téged, azaz apakomplexusod van, mert a saját apád töketlen volt/van,

valami más.


Írd le a fentieket, és az alapján tanácsohatunk. Különben csak üveggömbbe nézünk.

2019. dec. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!