Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként mit szólnátok, ha a...

Szülőként mit szólnátok, ha a 19 éves lányotoknak egy nála 20 évvel idősebb, családos férfival lenne viszonya?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet járkált el itthonról estefele és először el se akarta mondani, hogy kivel találkozgat, aztán bevallotta, hogy van valakije, csak sokkal idősebb. Már ez sem tetszett nekem annyira, de úgy vagyok vele, hogy nem fogom megmondani 19 évesen kivel járjon, így ráhagytam. Most viszont kiderült, hogy a férfinek felesége van, meg két gyereke és erre már nem tudom mit szóljak. Próbáltam neki finoman mondani, hogy ez nem helyes de azt mondja rá, hogy ő már felnőtt ne szóljak bele, szinte végig se hallgat.

Ti mit szólnátok?



2019. nov. 5. 22:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
28%
Beszélnék a feleséggel, a lányt meg kidobnám. Ha már úgyis felnőtt.
2019. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Magic ***** válasza:
72%
Semmit, majd tanul a leckébôl mikor pofára esik. DE! Ezt neki kell megtapasztalnia, ha beleszólsz csak a saját kapcsolatotoknak ártasz vele.
2019. nov. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Kidobnád a lányod első? Az szép...

Én most le leszek pontozva, de...

Nem beszélnék a feleséggel.. a lányommal 1x ha meg nem hallgat rám akkor ráhagynám.. úgysem fog (valószínű) sokáig tartani, és majd tanul belőle.. ha most te beleavatkozol és botrányt robbantasz csak rád is haragudni fog


Én is csináltam sajnos ilyet, 19 sem voltam. Nem vagyok rá büszke és nem tudta meg senki és így volt a legjobb. Fájt, tanultam belőle, ma már nagyon szégyellem

2019. nov. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

4-es vagyok


2-es: hiszed vagy sem ez nem nevelés kérdése.. az én szüleim tökéletesek és anno mégis kipróbáltam én is ezt.. ez van

2019. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy a lányom a pénzre hajt, ő is dolgozik, én is segítem, tehát nem szenved hiányt.

Nyilván nem arra neveltem, hogy nős pasikkal járjon.

2019. nov. 5. 22:32
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Hali en is 20 evvel idosebb nos pasival (2 gyerekes volt) jottem ossze 19 evesen. Anyam annyit csinalt, hogy amikor elmondtam o is elmondta, hogy ez gaz es szerinte nem kellene, mert "gondolj bele en is feleseg vagyok ket gyerekkel, mi lenne ha apatoknak lenne (lett volna) egy olyan koru baratnoje mint te es engem megcsal". Majd hozatette, de ez csak a velemenyem es azt csinalsz amit akarsz felnott vagy csak vigyazz magadra. Inkabb szolj ha bajba kerulsz.


Igaz en elkepzelni nem tudom hogy ne hagytam volna vegigmondani neki ezt.



Aztan egyszer talalkoztam a feleseggel es a ket gyerekkel es olyan szinten undor fogott el, hogy azonnal szakitottam a "nagy ő"-vel. Azt hiszem anyam nevelese ekkor ert be. Mert o se erre nevelt es tanitott. Ugyhogy ne aggodj nem tart orokke. Azt azonban a lanyodnak egyszer mond el es kihangsulyozhatod ez a velemenyed de o azt csinal amit akar, hogy ...(es a valos es oszinte velemenyed mondd el normlis hangnemben es ne csunyan megfogalmazva). (En azota tudom anyam k.rv.nak tartja az osszes szeretot, de engem akkor megse k.rvz.t le.)

2019. nov. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
59%

Savlekoto???? Penzre hajt? 2 gyerekes csaladapa...anno az "enyem" olyan csoro volt, hogy en adtam kolcson neki vonatjegyre. Viszont szep verseket irogatott. Es nagyon figyelt ram, jokat beszelgettunk. (Még csak nem is a szexrol szolt.)

Valoszinu ilyenkor egy 19 eves lany joval erettebb a korabeli fiuknal es egy 40 eves muvelt, jo kiallasu es sajnos a lanyokat is szereto (ugy ertem szivesen elcsabito) ferfi bizony le tudja venni a labarol.

2019. nov. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
31%

Frászt kapnék.. Megpróbálnék vele normálisan beszélni, aztán rábíznám, hisz az ő döntése. Viszont megpróbálnék beszélni vele, hogy legalább ne függjön tőle.


Amúgy 2. válaszoló, honnan tudod ilyen biztosan, hogy csak a pénzről szól? 18 éve vagyok egy 30 évvel idősebb férfival. És még palotája sincs, viszont vagy egy közös gyerkőc...

2019. nov. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
37%

Savlekoto te nap mint nap faxsagokat irkalsz minsenkinek!


Kerdezo en is azt javaslom higy beszelj a hapsi felesegevel. Vagy a pasival. Itana tuti megutal a lanyod de kesobb rajon hogy az o erdeke,kesobb ha kiderul a viszonuk nqgy baj is lehet. A pasinak megis csak csaladja van

2019. nov. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Savlekotő ***** válasza:
59%
Mert nagyon normális h ma épp h lejön a tojás héj a kislányokról már egyből nős emberekre másznak mert nincs apaképük,persze normális tegyük kötelezővé..
2019. nov. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!